• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nowe zabawki do łóżka

Mężczyzna

Keny łest

Seks Praktykant
Witam, mam zamiar niedługo zamówić klamerki na sutki dla mojej dziewczyny(oczywiście się na nie zgodziła i nawet nie musiałem namawiać). Jakie zabawki w tym stylu jeszcze polecacie? Ktoś coś testował czy nikt?. Myślałem nad knebelkiem do ust ale to już chyba przesada 🤣. Dziewczyny pomóżcie coś dobrać.

Mężczyzna

MaciejBKS1920

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam zabawy z opaska na oczy. Lubie wtedy kontrolowac doznania kobiety, ktora nie wie czego sie spodziewac..... delikatne pieszczoty i masaze....nagle mocne zlapanie za szyje albo wlozenie do ust.... Tylko fantazja ogranicza :D hehe.
Lubie tez kajdanki, sznurki, wibrator, ktorym mozna piescic przed seksem albo zajmowac nim druga dziurke.
Ostatnio strasznie chodzi mi po glowie taka poduszka 😇

Kobieta

kklaudek

Cichy Podglądacz
My mamy bullet. On może go kontrolować przez apke na telefonie tak więc jak np wychodzę z dziewczynami na miasto a on w domu czy gdzieś indziej jest to może że mną robić co cche... Czy np podczas kolacji w restauracji siedząc naprzeciwko mnie. Oprócz tego standard, liny do rąk i nóg, opaski, cockrings. Nic nietypowego nie mamy.