• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nowe forum

Status
Zamknięty.

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Jak byś dał radę wszystko zrobić w czarnym to dobrze. To by pasowało do głównej strony - i prawidłowo. A teraz to bardzo - moim zdaniem - nie pasuje. Czarny, biały-dobra, ale niebieski-żle. Jak się nie da inaczej to trza wrócić do poprzednich barw - te są kontrowersyjne.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
A wg mnie właśnie strona jest ładna, nie ma żadnych mega bajerów graficznych ale nie wygląda jak te szmatławce różowo fioletowe i przyciąga oko użytkownika. Do tego nie liczy się estetyka a wartość merytoryczna.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
a ja to bym sie chciała poskarżyć, że do mnie wciąż przychodzą opóźnione powiadomienia. Tzn np. przeczytałam dwa dni temu post a dzisiaj przychodzi mi powiadomienie o tymże poście. Coś tu nie gra :? bo tak się dzieje wciaż od utworzenia tego nowego forum. Tamto bylo lepsze :cry:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
jeszcze mogę się poskarżyć, że jak wchodzę na forum i klikam na 'posty nieprzeczytane' czy siakoś tak, to pokazują mi się te co są 5 razy już przeczytane. To jest denerwujące.. Dzisiaj weszłam- otwieram wszystkie topiki nieprzeczytane- było ich aż 38, a w rzeczyuwistości nie czytałam dopiero jakichś.. hmm... 7? Reszta to były posty z ubiegłych dni. CHociaż codziennie wchodzę na forum.

Z tą pocztą to może dlatego, że mam wp.pl. Eh..

A ja bym się ucieszyła gdyby była opcja 'otwórz wszystkie w nowych oknach' czy jakoś tak, bo strsznie mnie męczy klikanie na 38 nowych..

Pozdrawiam!!
 

Edeq

Podrywacz
Kasiulla: mam dokłądnie to samo, o czym piszesz powyżej. Ale zdarzyło mi się to dopiero dzisiaj pierwszy raz: wszedłem na forum po bodajże 3 dniach nieobecności, a mam zaznaczone posty tydzień stare, jako nieprzeczytane. Dotychczas było OK.

madzia napisał:
a mi sie podoba tak jak jest teraz. To czarne tlo ladnie kontrastuje ;-)
Popieram ;)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry