• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niegrzeczna dziewczynka

Mężczyzna

Jameson7003

Nowicjusz
To tak troszkę lecąc po bandzie jak ojciec z córką. Może przesadziłem, ale dla mnie troszeczkę za dużo ^^ chociaż prawdą jest, że mam znajomych, którzy mają partnerów/partnerki o wiele starsze/młodsze i dobrze im się układa. Więc co kto i jak lubi :)
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Mnie też 16stki jakoś nie pociągają ale w kraju gdzie mieszkam na porządku dziennym jest, że 15-16latki sypiają ze swoimi sympatiami. Nie raz starszymi o dobre kilka lat, za wiedzą rodziców i pod ich dachem. Seks jest mniejszym tabu niż w Pl. Skutkiem tego też jest to, że niejedna nastolatka ma pierwszą skrobankę za sobą zanim skończy szkołę....
 

ktosia

Nowicjusz
Jeśli mam 25lat to wedle prawa, moge bzkać sie z 16latką?
To tak troszkę lecąc po bandzie jak ojciec z córką. Może przesadziłem, ale dla mnie troszeczkę za dużo ^^ chociaż prawdą jest, że mam znajomych, którzy mają partnerów/partnerki o wiele starsze/młodsze i dobrze im się układa. Więc co kto i jak lubi :)
ale nie 16 latką to jeszcze dziecko!!!! niech poczeka ze 2 lata ona 18 on 27 . Niby tylko 2 lata a różnica jest .
 

ktosia

Nowicjusz
Jeśli mam 25lat to wedle prawa, moge bzkać sie z 16latką?
prawo prawem a twoje sumienie ??? zapytam czy jak będziesz miał lub może już masz córę to też chciał byś aby poszła do łóżka w wieku 16lat z kolesiem o 9 lat starszym???? Sama mam starszego meża o 7 lat ale jak się poznaliśmy ja wtedy miałam 20 lat
 
L

lingster

Guest
W świetle prawa tak, ale wedle innych kryteriów w mojej opinii jest to wstrętne, obrzydliwe, godne piętnowania.
Nie wytłumaczysz, zawsze znajdzie się jakiś fanatyk barely legal.
i co z tego, że prokurator nie wisi nad taką? Grunt, że pajace zaruchają świeżą cipkę w dupie mając jej psychikę :)
 
K

Kuba1896

Guest
Biorąc świeżą cipkę do łóżka, warto wziąć pod uwagę że to serio młoda dziewczyna..
Myślę że warto zrobić to z młodą kobietą. Byleby postarać się i być delikatnym..
Spokojny masaż palcem, pomorze w wejściu z ptakiem..
Fajna taka dziecinka przekuta i ptak w niej coraz głębiej spokojnie siedzi. Dziewicze bzykanko raczej w dyskretnym ustronnym miejscu. W łóżku, bez opcji które mógłyby przeszkodzić..
Ten pierwszy raz z pewnością może być też w ustronnym miejscu na łonie natury. U mnie to była spódniczka bez majtek..
Cyk myk i był już blisko mój starszy kutas..
Ona leży na pleckach, nagle już ja ją dosiadam..
16 latke chętnie można wybzykać bez zmartwień o swą moralność tak więc.. Jeśli taka dodatkowo przejawia kobiece zachowania i chętnie odda swą pupę, dlaczego by nie?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry