• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie uznaję seksu bez lizawki moich sutków, czy też tak macie i czy Panie dbacie o swoich partnerów?

Mężczyzna

eromantyk

Cichy Podglądacz
Seks to głównie ciepło, intymność i interakcja.
Zawsze miałem wrażliwe sutki jako facet i najlepiej się sprawdzają gdzieśtam w drugiej fazie gry wstępnej, po pocałunkach i głaskaniach, bo wcześniej to zbyt wrażliwe a potem to troszkę za mało już, ale w dobrym momencie to po prostu ogień i mnie skręca.;-)

Czy też tak macie, pytam obie płcie, bo tradycyjnie się myśli że sutki są wrazliwe u kobiet a to nie musi być prawda a zdrugiej strony to trochę jakby nie męskie by facet miał fioła na punkcie pieszczot sutków, co tez jest chyba bzdurą no ale próżno szukać w filmach na przestrzeni lat takich scen.
Więc zastanawiam się czy u mnie to wręcz nie jakaś rzadka perwersja czy fetysz skoro lubie fajną lizawkę od języczka mojej kici ;-)

Czy też tak macie, jeśli tak to jak często i w jaki sposób najlepiej je pieścić?
 

Bjslover

Erotoman
Mam podobnie. Uwielbiam jak mi sie piesci sutki, sa mega wrazliwe i podnieca bardzo jak sie je lize, ssie, bawi nimi. Jest to swietny dodatek do zabawy seksem.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Według mnie, całowanie męskich sutków, to tak jak całowanie jego czoła, szyi, brzuszka, czy jąder. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego i nie widzę również powodu, czemu facetom miałaby taka pieszczota się nie podobać. Nie spotkałam takiego, który by mi wyskoczył z łóżka gdy się do nich dobrałam :). Owszem, zauważyłam, że nie można się skupiać tylko i wyłącznie na ich całowaniu, bo gdy za długo to trwa, wywołuje to łaskotki. Jako element gry wstępnej pod kątem mężczyzny... jak najbardziej.
Raz jeszcze: serio?
Tylko nie mów @retnu , że uciekasz, jak Cię kobieta po nich językiem smagnie. ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie uciekam, ale żebym był zadowolony, to ja nie wiem, bo wiesz, facet ma rowniez inne części ciała.
Zauważyłaś już to? :)
 
C

col. Greg

Guest
Moja Pani lubiła "lizawkę", ale szczególnie lewego, dlaczego nie wiem do dziś, ale realizuję bezkrytycznie. Natomiast może inne panie wiedzą skąd te asymetryczne doznania o charekterze erotycznym?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry