• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie mam orgazmu pochwowego

kobieta

Cichy Podglądacz
Jestem z nim już pół roku, seks uprawiamy przynajmniej raz w tygodniu od dwóch miesięcy. Bardzo go kocham, jest dla mnie całym światem. To z nim kochałam się po raz pierwszy, więc nie mam żadnego porównania. Wiem tylko na pewno, że ja podczas stosunku nie doświadczam orgazmu. Kiedy zaczynamy się kochać kończymy zwykle po 3godzinach. On w tym czasie ma 4, 5 wytrysków... a to dlatego, że uprawiamy też seks oralny. I muszę przyznać, żę jeżeli robi to językiem, to fakt... mam orgazm. Jednak nigdy nie doświadczyłam go podczas "normalnego" stosunku. Co jest nie tak? p.s. całe szczęście, że seks oralny towarzyszy nam zawsze
 

Szarka

Erotoman
kobieto, poszukaj na forum, tematow dotyczycach orgazmu dopochwowego juz troche bylo .. w wielkim skrocie - nieduzo kobiet miewa orgazm dopochwowy, dlatego mamy lechtaczkowy, dobre i to. Ja po wielu cwiczeniach ii kombinacjach osiägnelam go po kilku dlugich latach ale mam przyjaciolke i pare znajomych, ktore nie osiagaja orgaazmu nawet lechtaczkowego - nie wiedza co to orgazm.
 

madzia

Podrywacz
Kobieto ciesz się bo ja nawet łechtaczkowego orgazmu nie mam. A kocham się z chłopakiem od 2 lat.....
 

gonia

Erotoman
coz bywa i tak.. ja mam i taki i taki podczas stosunku kilka razy... a co do postu to szarka ma racje wiele razy byl poruszany ten problem
 

p1tbull

Seks Praktykant
dobra ja z innej beczki to jak sprawic zeby kobieta osiagnela orgazm, moja partnerka naszczescie niema takiego problemu :p . Ale chcialem sie dowiedzic jak to wyglada z waszego punktu widzenia, czy to zalezy od niewiem od partnera czy moze to jakas blokada psychiczna ??? no powiedzcie mi kobietki prosze?? :?: :?:
 

Szarka

Erotoman
łechatczkowy orgazm moge mieć za każdym razem ale musi byc na to czas, spokój i długa zabawa

z pochwowym, poprzez baaardzo dłuuugą stymulacje członkiem w jednym miejscu ale u mnie czas gra znaczną rolę, a mój mąż poprostu tak długo nie daje rady...
 

thcek2

Cichy Podglądacz
Tez dlugo nie daje rady.musi sprubowac prezerwatych co przedluzaja.podobno lechtaczkowy jest przyjemniejszy niz pochwowy
 

Ewaaa12aaa

Cichy Podglądacz
Pamiętaj, że nie ma orgazmów lepszych i gorszych:) Jak odczuwasz łechtaczkowy to fajnie, a pochwowy przyjdzie z czasem. Nie myśl tylko tyle o tym:)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry