• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Naturyzm jest tak nienaturalny, że..." Jaka jest wasza opinia na temat naturyzmu?

FionaTworkirulez

Cichy Podglądacz
"Naturyzm jest tak nienaturalny, że..." Jaka jest wasza opinia na temat naturyzmu?

Tu się pokazują, tam się patrzą aż cię zeżrą tym wzrokiem, tu plują. Normalność i dobro są złem i nienormalnością. Trudno o zrzeszenie myślących.
Dopóki się nie zrobi porządku z naturyzmem i z szkodliwym niełączeniem czegoś pozytywnego czyli seksualności, gapienia się lubi nie ile kto chce albo nie chce i jak chce, pokazywania się nago - tak specjalnie dla podniecenia albo z dowolnych innych powodów bo to zawsze jest dobre to dobrze nie będzie.
Psychiczne zasady nazywane są normalnością i wartościami, dobre zasady nazywane są chorobami psychicznymi i antywartościami.

Fiona Tworki rulez

Gdzie są te miejsca gdzie można zeżreć wzrokiem i pokazywać wszystko wypinając się przodem, tyłem i bokiem? Gdzie nie ma miejsca gdzie nie ma miejsca na zaburzonych umysłowo widzących zło w pożeraniu wzrokiem i wypinaniu się bokiem?
 
B

Basia

Guest
Nie umiesz się zachować w towarzystwie to po grzyba szukasz takiego ? I po co narzucasz swoje normy ? Bo co niby są lepsze ?

Przypominam że wg Biblii Adam i Ewa tez lazili bezwstydnie nago i nie ma z tym problemu. Dopiero jak uczynili coś złego zaczęli się wstydzić
 

On1001

Erotoman
Czekaj co, czuje jakiś taki fanatyczny bełkot. Z jednej strony jakąś taką Biblią zalatuje, z drugiej nawet nie wiem o czym piszesz. Napisz to bardziej po polsku, może, podkreślam może, wtedy podejmę się jakieś dyskusji jako że temat z seksem niejako jest związany.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Na trzeźwo nie przejdzie. Jak się kiedyś podpije i nie zapomnę to wtedy to przeczytam, może wtedy coś zrozumiem.
 

ktosia

Nowicjusz
Ja nie ogarniam tej kobiety :( Napisz ile masz lat i jaki zawód ? może wtedy uda nam się coś zrozumieć z twojego bełkotu . Kolejna sprawa: - pytam po co tu jesteś skoro tak gorszy Cię nagość . I taka wisienka na torcie :) Fiona to ty szukasz czy już wiesz ??? : " Gdzie są te miejsca gdzie można zeżreć wzrokiem i pokazywać wszystko wypinając się przodem, tyłem i bokiem?" odp tak :D gdzieś są lecz nie wiadomo gdzie ja nie wiem :D , ale po Twoim wpisie sądzę odnajdziesz tą właściwą drogę choćby przez swoją dobroć i normalność . Pozdrawiam
 
B

Basia

Guest
wiesz ja to odebrałam tak: jak odpowiedzieć na bełkot w kulturalny i logiczny sposób i tak dyplomatycznie powiedzieć spier** żeby jeszcze cieszyła się na ta podróż :) Rozwaliłaś system :)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ktosia: mogę się założyć, że to napisał facet, troll i prowokator. Od nicka poczynając, a na sposobie formułowania zdań kończąc, jest to trolling typowy dla tych, którzy udają kogoś, kim nie są. Fiona Tworki rulez - to nie może być na poważnie.
Tak więc zwracam się do forumowiczów z prośbą o niekarmienie trolla.
 

ktosia

Nowicjusz
no to słońce przegrałeś zakład ... jestem sobą :D nie będę ci ubliżała jak ty mi.... i prosisz o nie karmienie mnie Trola :D ??? Kocham cię trollu :D

- - - Zaktualizowano - - -

no to jak byś się założył o rękę , nogę lub upsss fafarafaaaa to już byś tego nie miał :)
 
B

Basia

Guest
ktosia Banisteriopsis chyba chodziło o wątkotwórczyni ale odpowiadając na Twój post.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry