• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturyzm - czy są na forum naturyści?

JustaAdi

Cichy Podglądacz
Czy wielu jest tu na forum naturystów? My zaczęliśmy parę lat temu. Chociaż naturyzm jest z definicji aseksualny, to pozwala wyzbyć się kompleksów związanych z niedoskonałościami własnego ciała. Kiedyś prowadziliśmy stronę internetową o naturyzmie (obecnie zawieszona) i na jej potrzeby stworzyliśmy "filmik" (pokaz slajdów z komentarzem) na temat naturyzmu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • Like
Reactions: r81

Artusx

Nowicjusz
Mam pytanie o plażę dla naturystów , znajoma mnie namawia żebym się z nią wybrał tego roku zabrał ,że ona tam jeździ z swoimi koleżankami też, ale chodzi mi oto jak tam jest tylko łażenie po plaży na go czy zdarzają się jakieś ekscesy też , no chodzi mi jak by mi czasem stanął :p , koleżanka mi proponuje żeby się na nią spuścił że to będzie jej krem do opalania ale tak między ludźmi i jej koleżankami zdarzają tam się takie rzeczy też :) ,bo mam smaka się wybrać a z tego co słyszałem to sporo starszych osób tam chodzi/par….
 

JustaAdi

Cichy Podglądacz
Jeżeli chodzi o "ekscesy" na plaży naturystów - nie powinny się zdarzać - jest to miejsce z założenia aseksulane, przebywają tu często rodziny z dziećmi. Co prawda bywaliśmy w miejscach gdzie panuje atmosfera erotyczna - ale na głównych i powszechnie uznanych plażach np. nad Bałtykiem i nie tylko - zachowania takie spotkają się prawie na pewno z ostrą reakcją ze strony innych nagich plażowiczów. Co do wieku naturystów w Polsce - średnio ok. 40 lat - z tym, że jeżeli zakładasz, że naturyzm to jest "patrzenie na młode dupy" - to radzimy pójść na plażę naturystyczną, rozebrać się, porozkoszować kontaktem z powietrzem, wodą i słońcem bez ciuchów, przekonać się, że ciało człowieka może być piękne bez względu na wiek i mankamenty. Polecamy Dębki.
Pozdrawiamy
 

Artusx

Nowicjusz
Dzięki za info , a nawet w jakiś ustronnym miejscu na uboczu, w krzakach itp. też nic się nie dzieje ,no jakby się z kimś było i nabrało ochoty czy ktoś by coś zaproponował ,czy totalnie nie jest to mile widziane i nie powinno się zdarzać . , no i ciekawi mnie też no wiesz na widok jakieś dziewczyny jakby sam stanął :p czy to też jest nie mile widziane , bo u was dziewczyn „poziom zadowolenia” nie jest aż tak bardzo widoczny hehe xd :p
 

tomajewski

Cichy Podglądacz
popieram naturyzm, z chęcią przyłączę się na terenie trójmiasta i zapraszam zainteresowanych na herbatke z gołą "pupa"
 

tomajewski

Cichy Podglądacz
a dla początkujących.. wzwód i cięknąca pipcia to normalne na poczatku, tak samo jak szczelny ręcznik i wypieki na twarzy... z czasem mija zawstydzenie choć dla tych co to czuja nie wchodzi w gre
 
D

DZIEWICA

Guest
Tak są na forum naturyści ,lubię chodzić nago ale niestety nie mam częstej możliwości :(
 
D

DZIEWICA

Guest
Raczej plaża ale też moje m 4 :)
Polecam plażę w Olsztynie -byłam tam jakieś 3 lata temu :)
 
Ostatnia edycja:
B

Basia

Guest
w Krakowie raczej nie ma za mało plaż żeby jeszcze wydzielać naturystom
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry