• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najseksowniejsza część ciała partnerki/partnera

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
W tej materii jestem banalny, ale tak mam w sumie od dziecka. Najbardziej kręci mnie cipka - jako fizyczny element, który najbardziej różnicuje płcie, jako esencja kobiecości i źródło rozkoszy. Uwielbiam na nią patrzeć, dotykać, pieścić. Niesamowicie podnieca mnie jej smak i zapach. Już tu na forum gdzieś wspominałem, że dogadzając oralnie partnerce potrafię wpaść w ekstazę przez rozkoszowanie się tak bliskim kontaktem z tą cudowną częścią kobiecego ciała. Cipka jest dla mnie niczym świątynia.
Się rozmarzyłem... 😅
Tylko ta nazwa - cipka (jak i wiele innych, używanych potocznie), jakoś w ogóle mi nie pasuje mi do jej dostojności, określenia medyczne też mi nie podchodzą. Dlatego od jakiegoś czasu przy zabawach z partnerką używam innej, wymyślonej przez siebie nazwy, oddającej jej szacunek i uwielbienie 😋
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Ja uwielbiam cipke lubie sie nia bawic, rozchylac calowac przygladac sie z bliska
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
,,Tylko ta nazwa - cipka (jak i wiele innych, używanych potocznie), jakoś w ogóle mi nie pasuje mi do jej dostojności, określenia medyczne też mi nie podchodzą. Dlatego od jakiegoś czasu przy zabawach z partnerką używam innej, wymyślonej przez siebie nazwy, oddającej jej szacunek i uwielbienie 😋"
Trudno się z tym nie zgodzić.
A wracając do tematu. Jeżeli nie ma ,,poukładanie" w głowie i tym nie potrafi zaimponować, to nie pomoże piękne ciało, cudowne jego detale. Na takiego mężczyznę szkoda zwyczajnie czasu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry