• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej pożądana osoba

Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Jeśli mielibyście możliwość zabawić się z jedną, wybraną osobą, z kimś znanym lub nieznanym to kto by to był? Jest ktoś kto szczególnie Was pociąga i podnieca, o kim marzycie? W moim wypadku jest to moja znajoma, z którą kiedyś miałem regularny kontakt a obecnie praktycznie się już nie widujemy. Tak się potoczyło życie. Raz miałem okazję troszkę ją popieścić, ale do niczego więcej nie doszło niestety. Od wielu lat jest ona moją główną bohaterką marzeń podczas onanizmu. Dałbym bardzo dużo, żeby móc teraz odbyć z nią stosunek. Niestety jest to na 99% niewykonalne. Czekam na Wasze wpisy, Panie i Panowie :)
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Jeśli mielibyście możliwość zabawić się z jedną, wybraną osobą, z kimś znanym lub nieznanym to kto by to był? Jest ktoś kto szczególnie Was pociąga i podnieca, o kim marzycie? W moim wypadku jest to moja znajoma, z którą kiedyś miałem regularny kontakt a obecnie praktycznie się już nie widujemy. Tak się potoczyło życie. Raz miałem okazję troszkę ją popieścić, ale do niczego więcej nie doszło niestety. Od wielu lat jest ona moją główną bohaterką marzeń podczas onanizmu. Dałbym bardzo dużo, żeby móc teraz odbyć z nią stosunek. Niestety jest to na 99% niewykonalne. Czekam na Wasze wpisy, Panie i Panowie :)
Hmmm moją bohaterka była by chyba teściowa, wiem, że tak być nie powinno ale kobieta od zawsze mi się podobała i mnie intrygowała... Fantazjuje czasami o niej....
 
Mężczyzna

Damiano9333

Cichy Podglądacz
Koleżanka z mojej poprzedniej pracy. Mieliśmy bardzo dobry kontakt, niestety jest mężatką. Kilka razy zażartowała że mną z podtekstem srksualnym, ale to nie miało żadnego znaczenia
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ostatnio próbowałem sobie wyobrazić idealną kobietę z wyglądu. Aż sam się zdziwiłem że miała azjatyckie rysy :D. Czarne oczy, długie czarne włosy i smukłe nogi. Aż tyle i tak niewiele. 🤤 Gdybym kiedyś taką spotkał na żywo to chyba bym się zakochał od pierwszego spojrzenia :D
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
Była dziewczyna mojego kolegi. Kiedyś jak byli jeszcze razem strasznie mnie kręciła i myślę że o tym wiedziała. Często w legginsach wypinał tyłek na przeciwko mnie, a to jak przychodziła porozmawiać ze mną to kawałek majtek wystawał ze spodni i uśmiechała się zawsze jak patrzyłem. Zresztą zawsze siedzieliśmy albo staliśmy przy wyjściach różnych blisko siebie i jak byliśmy na chwilę sami to często niby przypadkiem jej dotykałem, a ona tylko patrzyła z uśmiechem. A kiedyś gdyby ktoś mnie w porę nie ogarnął to w ich mieszkaniu, w skrócie ona nie chciała żebym wychodził i ja wyjść nie chciałem... Do dziś jak o niej pomyślę to się podniecam.
 
Mężczyzna

LaughingPie

Cichy Podglądacz
Ashlynn Brooke ❤️
Odkąd pierwszy raz ją zobaczyłem, jej wielkie oczy zrobiły na mnie tak kolosalne wrażenie, że teraz za każdym razem jak scrolluje PH i nie mogę nic odpowiedniego dla siebie znaleźć, to wpisuję Ashlynn Brooke w wyszukiwarce i przebieram między różnymi produkcjami tej cudownej niewiasty o twarzy anioła 🤩

 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry