1. Trójkąt z małżeństwem (ok40-45 lat mieli), które poznałem. Bardzo mili. Kilka razy się spotkaliśmy. Zabawialiśmy się trochę (od seksu gdzie Pan oglądał jak zabawiam się z jego żoną, przez klapsy, podduszenia, wiązania, zabawy wszyscy razem, podwójna penetracja itd, nawet spróbowaliśmy trochę elementów bi). Kilka raz pół nocy kochania wspólnego, później ciężko było wrócić do domu.
2. Seks w pracy. Kilka razy zabawialiśmy się z pewną dziewczyną w pracy. Od loda przez seks. Żaden współpracownik chyba nas nie nakrył.
3. Seks w przymierzalni w sklepie pełen ludzi. Szybka akcja była kiedy moja eks przymierzała sukienkę. Przymierzalnia była na zasłony więc w każdej chwili mógł ktoś zaglądnąć. Doszedłem na nią i na tą sukienkę którą później oddała na wieszak przed przymierzalnie.
4. Jeszcze na studiach była dziewczyna robiła mi loda po jej zajęciach na terenie uczeni. Staliśmy tyłem do wejścia, więc raczej nas nie było widać, ale trochę adrenaliny było. Pamiętam wtedy, że po tym mnie zmiotło (za dużo doszedłem jej w buzi), że ciężko było mi się dobudzić żeby jechać z powrotem.
5. Kilka razy miałem robionego loda podczas jazdy. Raz w korku jak stałem, raz na autostradzie podczas jazdy. Fajne uczucie, ale nie wiem czy polecam ze względu na bezpieczeństwo
2. Seks w pracy. Kilka razy zabawialiśmy się z pewną dziewczyną w pracy. Od loda przez seks. Żaden współpracownik chyba nas nie nakrył.
3. Seks w przymierzalni w sklepie pełen ludzi. Szybka akcja była kiedy moja eks przymierzała sukienkę. Przymierzalnia była na zasłony więc w każdej chwili mógł ktoś zaglądnąć. Doszedłem na nią i na tą sukienkę którą później oddała na wieszak przed przymierzalnie.
4. Jeszcze na studiach była dziewczyna robiła mi loda po jej zajęciach na terenie uczeni. Staliśmy tyłem do wejścia, więc raczej nas nie było widać, ale trochę adrenaliny było. Pamiętam wtedy, że po tym mnie zmiotło (za dużo doszedłem jej w buzi), że ciężko było mi się dobudzić żeby jechać z powrotem.
5. Kilka razy miałem robionego loda podczas jazdy. Raz w korku jak stałem, raz na autostradzie podczas jazdy. Fajne uczucie, ale nie wiem czy polecam ze względu na bezpieczeństwo

