• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagranie audio dla kobiet.

Danio100

Nowicjusz

Monolog mężczyzny skierowany do kobiety Nagranie miało zachęcać do masturbacji i poprawiać samopoczucie kobiety, ale nigdy nie zostało przetestowane.
Bardzo proszę o ocenę, uwagi itp.
Co się podoba a co nie.
Będę wdzięczny za wszystkie uwagi.
 
S

sheepdog

Guest
Odsłuchałem, ale jako facet mogę tylko zachęcić panie do posłuchania, nic więcej. Chciałbym mieć głos tego gościa. Panie posłuchajcie i wydajcie wiążącą opinię.
 

Danio100

Nowicjusz
Dzięki. To pierwsze jego podejście do tematu.czy nagranie działało na Twoje myśli?
Czy wywoływało podniecenie. Nagranie było częścią projektu o kobiecej masturbacji które umarło, ale pomyślałem że podzielę się kilkoma opowiadaniami które mi zostały.
 
S

sheepdog

Guest
Chyba się nie dowiemy.A szkoda. Nie lubią się dzielić swoimi odczuciami i być może preferują spontaniczną masturbację niż sterowaną przez faceta. Przepraszam, że wciąłem się nieproszony Danio, ale mam nadzieję, że zrozumiałeś moje intencje.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dzięki. To pierwsze jego podejście do tematu.czy nagranie działało na Twoje myśli?
nie do końca, ale to nie wynika z samego nagrania
Czy wywoływało podniecenie. Nagranie było częścią projektu o kobiecej masturbacji które umarło, ale pomyślałem że podzielę się kilkoma opowiadaniami które mi zostały.
jak wyżej, ale to nie wina nagrania
Chyba się nie dowiemy.A szkoda. Nie lubią się dzielić swoimi odczuciami i być może preferują spontaniczną masturbację niż sterowaną przez faceta.
zwyczajnie nie mam czasu ani śledzić forum, ani pisać, w międzyczasie wpadam.
Co do masturbacji, nie, czasami to kwestia doboru słów, odpowiedniego faceta, a dokładnie tego jeśli wie co na mnie działa. Spontaniczny owszem jest świetny, ale jestem w stanie się "poddać" sugestii. A może zwyczajnie lubię gierki słowne z odpowiednim towarzystwem ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry