• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na dwa baty

Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Współwina, to też wina.
No i ta równość nie jest spełniona. Jeśli ktoś zdradzi bez powodu.
Czyli kontynuując konsekwentnie ten rodzaj rozumowania, kobieta jest odpowiedzialna za gwałt, bo się wyzywająco ubrała.
 
Mężczyzna

Diablino666

Cichy Podglądacz
Ja również oddałbym bym swoją kobietę , ale że tak powiem może dziwnie 😅 Mam różne scenariusze jak mógłby to wyglądać , ale ten drugi raczej musialbyc cierpliwy , w sensie że jakieś dotykanie , ręczna robota mnie i kolegę jednocześnie , żeby nie był nachalny to napewno , lecz napewno nie kręci mnie totalne oddanie swojej partnerki w sensie żeby ten drugi nad nią dominował totalnie to właśnie nie …! 😅
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Temat dwóch batów przeszedł na temat zdrady, trochę nie po drodze ale dobra. Zdrada jest fizyczna albo emocjonalna lub wszystko razem. Emocjonalnej zdrady bym nie zniósł, fizyczną może bym wybaczył.. to zależy. Za zdradę kontrolowaną, kupił bym żonie nowy samochód😉. A wracając do bajki o dwóch batach i jednej księżniczce, to jest to jeden z moich punktów na liście życzeń. Absolutnie nie chcę się do nikogo podłączyć. Czekam jedynie, aż seksualność mojej żony będzie otwarta na takie doznania. Mam nadzieję, że będzie to jeszcze w tym roku😎
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Temat dwóch batów przeszedł na temat zdrady, trochę nie po drodze ale dobra. Zdrada jest fizyczna albo emocjonalna lub wszystko razem. Emocjonalnej zdrady bym nie zniósł, fizyczną może bym wybaczył.. to zależy. Za zdradę kontrolowaną, kupił bym żonie nowy samochód😉. A wracając do bajki o dwóch batach i jednej księżniczce, to jest to jeden z moich punktów na liście życzeń. Absolutnie nie chcę się do nikogo podłączyć. Czekam jedynie, aż seksualność mojej żony będzie otwarta na takie doznania. Mam nadzieję, że będzie to jeszcze w tym roku😎
Świetne podejście i poczucie humoru,
nowy samochód 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry