• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mojej dziewczynie po drugim stosunku leci krew. Co się dzieje?

Status
Zamknięty.

ultrix

Cichy Podglądacz
Zdrowie jest najważniejsze! Wkurzasz się że nie możesz normalnie współżyć - a jak będziesz współżył jeśli (odpukać) stanie jej się coś naprawdę poważnego? To co wtedy? Zamiast wciąż próbować to już lepiej się wstrzymać (choćby nie wiem jak wielka byłaby chęć) i jak najszybciej pójść do ginekologa. A szczególnie jak widzicie że wcale się nie poprawia.
Z tego co piszesz rzeczywiście to wygląda tak jakby najbardziej w tej sprawie zależało ci na współżyciu - więc się nie dziw..
Ale przecież chyba bardziej zależy ci na partnerce, jej zdrowiu. Chyba nie powiesz mi że się mylę? Niepotrzebnie tak łatwo dajesz się wyprowadzić z równowagi... tylko jeszcze bardziej zachęcasz tym do pisania takich komentarzy... :twisted:
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
Jakbyście uważniej czytali moje posty to wiedzielibyście ze byliśmy juz u ginekologa i okazało sie ze wszystko jest dobrze. Nie jest na nic chora ani nie ma zadnych przeciwskazan do seksu...
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
hmm i co tu będziemy konwersować i starać sie skoro tu są tacy idioci jak paputek czy inne czuby ... :/ i tu juz sie nie mowi o braku kultury tylko to jest upośledzenie!
 

gonia

Erotoman
Jestem zmuszona na jakiś czas zablokować ten temat kilka postów zostało juz usuniętych, ale tym razem po prostu blokuje.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry