• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mój mężczyzna zaproponował trójkąt.

Kobieta

Izuś

Cichy Podglądacz
Hi, mój facet zaproponował mi trójkąt. Mówi, że ma w pracy znajomą, z która kiedyś o tym rozmawiał i byłaby chętna. Nie wiem co o tym myśleć. Nasz związek i tak jest bardzo skomplikowany. No wiecie on jest ode mnie starszy, spotykamy się już od dwóch lat. Widujemy się prawie codziennie w tygodniu, w weekendy wyjeżdża. Ma żonę i dzieci, ale kochamy się bardzo obiecał, że jak tylko dzieci podrosną to zamieszkamy razem już normalnie i będziemy razem bez problemów. Więc oboje myślimy o tym związku bardzo poważnie. proszę darujcie sobie teksty że jestem młoda i naiwna. Kochamy się bardzo. Tylko teraz nie wiem co zrobić. Chcę trójkąt, a przecież sami dopiero od niedawna zaczęliśmy taki normalny sex. Czy macie za sobą takie spotkania? Umocniło to wasz związek?
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Wiem z własnego doświadczenia że wszystko fajnie ..ale później w związku mogą pojawić się zgrzyty ,wypominanie,zazdrość ..znam wzorowe małżeństwo od kiedy zaczęli" trójkąty" zaczęły się kłótnie ,są po rozwodzie do tego strasznie się nienawidzą ..
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Trójkąt jest ok, ale każda ze stron musi traktować go tak samo, czyli nie szukać zazdrości i nie wskazywać na cechy u jednej osoby, które u drugiej dają poczucie kompleksu. Zaczynamy później porównywanie i wtedy taka osoba czuje, że traci partnera i zaczynają się kłótnie o głupoty i wszystko z automatu się rozpieprza 😉
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Ehhh. Jest żonaty i wraz z żoną systematycznie mamy trójkąt z naszą wspólną przyjaciółką i jest ok mimo to były jakieś tarcia między nami. Z tym że my się w trójkę przyjaźnimy i spędzamy ze sobą razem kilka dni w tygodniu. Czy gdzieś wychodzimy czy siedzimy u nas i po prostu oglądamy filmy. Sytuacja jest jasna dla wszystkich a mianowicie my jesteśmy parą a ona przyjaciółką. Seks w tym wszystkim jest tylko dodatkiem i tyle. Nie jest to żadna znajomość dla seksu.
Sęk w tym że wy żadna parą nie jesteście bo jesteś nikim więcej jak kochanką. Ustalmy pewien fakt że gość żyje z żoną a tobie poświęca jakąś część wolnego czasu i tyle. Bynajmniej tak wynika z tego co piszesz.
I tu pojawia się jeszcze jedna kwestia. Jeżeli gość już wie że koleżanka jest chętna to jedno z nich już proponowało drugiemu seks.
Jak na moje oko to w domu ma żonę, w pracy "koleżankę", a w czasie wolnym od obu ma ciebie. Jedyne co mogę to pogratulować mu zaradności
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No tak niestety jest. A ta sytuacja pokazuje tylko że można jednocześnie mieć wróbla w garści, gołębia na dachu i jeszcze kupić sobie kanarka ale cóż....
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Hi, mój facet zaproponował mi trójkąt. Mówi, że ma w pracy znajomą, z która kiedyś o tym rozmawiał i byłaby chętna. Nie wiem co o tym myśleć. Nasz związek i tak jest bardzo skomplikowany. No wiecie on jest ode mnie starszy, spotykamy się już od dwóch lat. Widujemy się prawie codziennie w tygodniu, w weekendy wyjeżdża. Ma żonę i dzieci, ale kochamy się bardzo obiecał, że jak tylko dzieci podrosną to zamieszkamy razem już normalnie i będziemy razem bez problemów. Więc oboje myślimy o tym związku bardzo poważnie. proszę darujcie sobie teksty że jestem młoda i naiwna. Kochamy się bardzo. Tylko teraz nie wiem co zrobić. Chcę trójkąt, a przecież sami dopiero od niedawna zaczęliśmy taki normalny sex. Czy macie za sobą takie spotkania? Umocniło to wasz związek?
Robi Cię w konia, historia jakich wiele
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
Hi, mój facet zaproponował mi trójkąt. Mówi, że ma w pracy znajomą, z która kiedyś o tym rozmawiał i byłaby chętna. Nie wiem co o tym myśleć. Nasz związek i tak jest bardzo skomplikowany. No wiecie on jest ode mnie starszy, spotykamy się już od dwóch lat. Widujemy się prawie codziennie w tygodniu, w weekendy wyjeżdża. Ma żonę i dzieci, ale kochamy się bardzo obiecał, że jak tylko dzieci podrosną to zamieszkamy razem już normalnie i będziemy razem bez problemów. Więc oboje myślimy o tym związku bardzo poważnie. proszę darujcie sobie teksty że jestem młoda i naiwna. Kochamy się bardzo. Tylko teraz nie wiem co zrobić. Chcę trójkąt, a przecież sami dopiero od niedawna zaczęliśmy taki normalny sex. Czy macie za sobą takie spotkania? Umocniło to wasz związek?
Nie powinnam ale - uciekaj mała.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Myśle ze i tak nie masz nic do stracenia decydując się na trójkącik z koleżanką z pracy twojego kochanka. Skoro facet ma żonę, dzieci i karmi cię kitem ze jak dzieci podrosną to będziecie razem - a ty to Łukasz niczym wytrysk w gardelko. Piszesz ze jesteś od niego młodsza to przynajmniej będziesz miała doświadczenie które może się już nie nadarzyć. Plusem jest to ze racjonalnie na to patrząc, to wszyscy jesteście kochankami w tajemnicy. Żadne z was nie będzie chciało się tym przeżyciem dzielic z przyjaciółmi w realu. Jeśli naprawdę chcesz spróbować to na twoim miejscu nie zastanawiałbym się, tylko wybrał odpowiednie wino i świece 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry