• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mocno owlosione.

Mężczyzna

Grzegorz z Zagłębia

Cichy Podglądacz
Podziwiam i doceniam kobiety,które w obecnych czasach nie stosują depilacji.To prawdziwa rzadkość,dlatego też bardzo chętnie nawiążę kontakt (osobisty,wirtualny) z Panią,która chce być podziwiana czy to w naturze,czy też na fotkach.Proszę o pelne zaufanie.Wiek nie jest dla mnie przeszkodą.Zapraszam.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Uwielbiam facetów, którzy myślą że jak im kobieta odpisała to już ją "upolował" i cała mu się odda 😅 Nie wiem czy to kwestia desperacji, ale jest to bardzo zabawne gdy facet "heheszkuje" bo jakąś odpisała, a nagle zmiana o 180 stopni 😁
No tak jest, a jeszcze najgorsze jak zwyzywa dziewczynę (na tinder np.)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ja ostatnio się nie depiluję. Wstydzę się, ale nie chce mi się depilować...
Ten temat jest nieco niekonkretny. Nie do końca wiem, czy chodzi o całość, nóżki czy pachy i miejsce intymne.
Można mieć pięknie wydepilowane nogi a futerko wokół cipki. Upodobania pań i panów są różne i nie widzę powodu, aby ich nie szanować. Niech każdy ma to, co lubi. Ja tam włosków nie lubię i pozbywam się ich z każdego miejsca, gdzie się pojawiają ( poza głową oczywiście, o czym wspominam, aby ktoś sobie nie pomyślał, że jestem łysa :) !
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ten temat jest nieco niekonkretny. Nie do końca wiem, czy chodzi o całość, nóżki czy pachy i miejsce intymne.
Można mieć pięknie wydepilowane nogi a futerko wokół cipki. Upodobania pań i panów są różne i nie widzę powodu, aby ich nie szanować. Niech każdy ma to, co lubi. Ja tam włosków nie lubię i pozbywam się ich z każdego miejsca, gdzie się pojawiają ( poza głową oczywiście, o czym wspominam, aby ktoś sobie nie pomyślał, że jestem łysa :) !
Włoski na nogach mam jasne i ich nie widać. Więc po ch_ będę co tydzień wąchać opary z kremu do depilacji.
Pachy depiluję, a cipkè ostatnio nie.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Też mi coś chodzi po głowie, aby zmienić sposób postępowania z cipką. W miejsce "łysej" może jakiegoś jeżyka sobie tam zapuszczę. 🦔
udało mi się namówić żonę żeby nie depilowała cipki i okolic bikini, w rezultacie ma już ładnie zarośniętą cipkę i włoski wychodzące z boku majteczek, nie mogę tylko namówić jaj żeby zapuściła dłuższe włoski pod pachami, ma najwięcej kilkudniowe i zaraz goli, jeśli chodzi o nogi to niestety goli na bieżąco i nie mam możliwości miziać włochatych nóżek
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Ja nie przepadam za owłosionymi nogami u kobiet, chyba, że delikatnie, za to podobają mi się mocno owłosione łona i pachy. Miło, że są panie, które w tych czasach rezygnują z depilacji.
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Ja swoją kobietę parę razy przekonałem, żeby przez dłuższy czas nie goliła cipki, ale nie udało się nigdy dotrwać, żeby była mocno zarośnięta. Zazwyczaj z czasem było podgalanie itd. Natomiast nigdy nie udało mi się wyprosić niegolenia pod pachami, chociaż, szczególnie teraz w zimie, byłby na to fajny moment. Z kolei włosy na nogach kompletnie mi nie pasują.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry