• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Młoda i gb

Kobieta

julkaa

Cichy Podglądacz
Byłam na domówce imprezce u znajomych. Po niej stwierdziłam z koleżanką że lecimy na miasto na kluby na after. Pojechałyśmy do klubu i tam zagadał do mnie jeden dość przystojny mężczyzna. Spytał mnie co taka fajna dziewczyna tutaj robi czy nie chciałabym dołączyć na loże z koleżanką do niego i kolegów i wspólnie spędzić wieczór w przyjemnej atmosferze. Byłyśmy trochę pijane i zgodziłyśmy się dołączyć do nich. Na loży było normalnie rozmowa, picie, zabawa. Po fajnie spędzonych kilku godzinach stwierdzili że jadą do siebie na apartament bawić się dalej i korzystać z super wieczoru i oczywiście zaproponowali nam abyśmy pojechały z nimi. W końcu nas namówili i pojechałyśmy z nimi na apartament gdzie piliśmy tańczyliśmy bawiliśmy się dalej. Po jakiś czasie moja koleżanka i jeden z nich zezgonowali i położyliśmy ich spać na górę i wtedy zostałam sama z 4 facetami. Byłam mega pijana a oni to wręcz wykorzystali i zaproponowali dla urozmaicenia wieczoru jakieś śmieszne fajne zabawy typu butelka rozbierana. Byłam pijana, była fajna atmosfera i stwierdziłam że czemu jest śmiesznie, fajnie można jeszcze urozmaicić ten wieczór. Zaczęliśmy grać i oczywiście bardzo szybko pozbywałam się ubrań... Zostały mi same rajstopki których kazali mi nie ściągać bo stwierdzili że wyglądam w nich mega dobrze. Pograliśmy tak chwile pośmialiśmy się i jak już nikt nic nie miał zaczęliśmy grać w wyzwania i pytania. Każde wyzwanie dla nich było związane ze mną typu pocałuj ją klepnij w dupę dotknij itp natomiast ja miałam tańczyć wypinać się dotykać itp wszystko było w zabawnej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Pograliśmy tak jakiś czas i stwierdziliśmy że już nudy i idziemy się coś napić i spędzić jakoś inaczej resztę wieczoru. Wstając chciała się ubrać ale oni zaproponowali abyś zostali tak jak jesteśmy aby było śmieszniej i ciekawiej nie wiedząc nic z śmiejąc się powiedziałam why not bawmy się! Poszliśmy wypić wleciała muzyka i zaczęłam tańczyć. Po chwili podszedł do mnie jeden z nich od tyłu i zaczął tańczyć razem ze mną. Kręciłam się wiłam i nagle poczułam jak dotyka mnie stojącym kutasem. Lekko wypięta dał mi klapsa i poklepał tym kutasem po tyłku, ja lekko zdziwiona odwracam głowę do niego że co on robi a on z uśmiechem na twarzy że to tylko zabawa że jest śmiesznie fajnie to też się uśmiechnęłam i tańczyliśmy dalej. Po chwili tańca odwróciłam się poszłam się napić. Pijąc drinka reszta facetów obserwowała mnie patrzyła się na mnie ze stojącymi kutasami dotykając ich i uśmiechając się do mnie. Wtedy poczułam się mega dziwnie pytając ich co robią dostałam z tyłu mocnego klapsa od jednego z nich. Odwróciłam się do niego on spojrzał na mnie już bez uśmiechu na twarzy złapał mnie przyciągną do siebie i powiedział, że teraz czas na prawdziwą zabawę. Ja zdzwiona pytam o co chodzi. On odpowiada mi że zajebistą młodą suczką jestem, że teraz to się porządnie zabawimy w 5 tak jak na pewno lubię, że zasługuje na porządne zerżnięcie a oni mi to zapewnią. Wtedy mnie wryło nie wiedziałam co zrobić odsunęłam się od niego i powiedziałam że nie ma opcji fajnie się bawimy jest zabawnie ale bez przesady. Wtedy mnie złapał wziął na ręce powiedział żebym nie udawała takiej cnotki i rzucił na kanapę. Reszta zaczęła się śmiać i podeszła do mnie. Na kanapie zaczęli mnie macać dotykać lizać. Z początku nie chciałam wyrywałam się nie wiedziałam co zrobić ale z czasem zrozumiałam że nie mam drogi wyjścia i może będzie to dobra zabawa. Pomacali mnie trochę i potem sprowadzili na ziemie stojąc z 4 kutasami nademną. Nie wiedziałam co robić nie miałam wcześniej takiej sytacjii. Zaczęłam im ssać walić itp. Potem rzucili mnie z powrotem na kanapę i zaczęło się...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Muszę przyznać, że bardzo ciężko czyta się to opowiadanie. Może z kolejnymi częściami pomyśl o jakichś przecinkach albo akapitach, czymkolwiek co ułatwi przebrnięcie. Ja nie dałam rady.

Wrzuć to może w ChatGPT aby to zrobił, bo nie masz tam ani jednego przecinka.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Indragor

Biegły Uwodziciel
Właściwie to kropki są tu niepotrzebne. Opowiadanie nic by nie straciło, gdyby napisać je jednym ciągiem, jednym zdaniem.
Zaraz… Jakie opowiadanie :unsure: To powyżej to tylko radosny słowotok bez ładu i składu.

Z przykrością stwierdzam, że ten tekst nadaje się tylko do aborcji. Obarczony jest tyloma wadami, że nie da się go uratować. No, ale to już decyzja moderatora.

AI tak streściło to coś:

Nie wiedziałam, co robić, nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Potem ja i mój przyjaciel zdecydowaliśmy, że jedziemy do miasta, żeby później pójść do klubu. Byliśmy trochę pijani i zgodziliśmy się do nich dołączyć. Reszta zaczęła się śmiać i podeszła do mnie.

Ta reszta, która zaczęła się śmiać, to prawdopodobnie czytelnicy.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Wiem że takie sytuacje zdarzają się w realnym życiu. Dlatego nie dziwię się mężczyznom którzy mają obawy puszczać swoją kobietę z koleżankami do klubu. Niestety niektórzy mężczyźni mają toksyczne i zacofane myślenie że laski które tam idą szukają seksu. Pod wpływem alkoholu ludzie są bardziej poddatni na manipulacje i mają więcej odwagi. Zwłaszcza dziewczyny i kobiety. Ja jak już wychodzę to preferuję wyjście do pubu lub na karaoke. Uważajcie na siebie jeśli idziecie do tego typu miejsc. Mężczyzn również się to tyczy. Tabletkę gwałtu nie trudno dostać w dzisiejszych czasach.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
W tym "opowiadaniu" nie ma nic erotycznego - to okropna historyjka o wykorzystaniu seksualnym pijanej. Czyli o patologii.
Erotyka wiąże się z obustronną namiętnością, obustronnym pożądaniem, emocjami, pragnieniami, eksplorowaniem doznań zmysłowych i ogólnie z przyjemnością.
A powyższe jest po prostu brudne i chamskie. W dodatku fatalnie napisane, sklecone bez przemyślenia, jako słowotok.
Lekko wypięta dał mi klapsa i poklepał tym kutasem po tyłku, ja lekko zdziwiona odwracam głowę do niego że co on robi a on z uśmiechem na twarzy że to tylko zabawa że jest śmiesznie fajnie to też się uśmiechnęłam i tańczyliśmy dalej.
To jest gramatycznie niepoprawne. To on był lekko wypięta i dał ci klapsa, czy miało tu raczej być "Lekko wypiętej, dał mi klapsa"?

Coś jak z dialogiem Cylindryka z Germanii z Obeliksem z "12 prac Asteriksa":
- Tłusta pan pierwsza, ja?
- Nie jestem tłusta!
- So, so, gut. Gruba pan!
- No nie!

No ale Cylindryk był cudzoziemcem, który właśnie dlatego popełniał błędy językowe i nazwał Obeliksa tłustą zamiast tłustym.
Wykorzystywanie seksualne kobiety pod wpływem alkoholu w grupie - PATOLOGIA. Obrzydliwe i nie do zaakceptowania społecznie. Mam nadzieję że to wymyślona historyjka.
No tak - trend mniej więcej ten sam jak "365 dni" Blanki Lipińskiej. Która też pisała o wykorzystywaniu seksualnym, choć akurat nie pijanej.
O wykorzystaniu pijanej pisał za to Ziemkiewicz.
JKM też stwierdził, że "Zawsze się troszeczkę gwałci". No i w tym słowotoku widać, że oni ją faktycznie "troszeczkę zgwałcili", a właściwie to chyba nawet nie tylko troszeczkę.
Tak btw, wkurza mnie Polska mentalność ze jak laska idzie wystrojona do klubu to szuka bolca. Dużo dziewczyn idzie tam poprostu poimprezować i dobrze się bawić.
Racja.
Choć BTW: "polska mentalność". W polszczyźnie, inaczej niż w angielszczyźnie, przymiotników od państw i narodowości nie piszemy wielką literą, a małą. ;)
Tabletkę gwałtu nie trudno dostać w dzisiejszych czasach.
Skoro o tym mowa, to w sumie równie dobrze tzw. pigułkę gwałtu można by nazwać "pigułką kradzieży". Bo w celu obrabowania kogoś jest używana chyba równie często, a może nawet częściej.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Byłam na domówce imprezce u znajomych. Po niej stwierdziłam z koleżanką że lecimy na miasto na kluby na after. Pojechałyśmy do klubu i tam zagadał do mnie jeden dość przystojny mężczyzna. Spytał mnie co taka fajna dziewczyna tutaj robi czy nie chciałabym dołączyć na loże z koleżanką do niego i kolegów i wspólnie spędzić wieczór w przyjemnej atmosferze. Byłyśmy trochę pijane i zgodziłyśmy się dołączyć do nich. Na loży było normalnie rozmowa, picie, zabawa. Po fajnie spędzonych kilku godzinach stwierdzili że jadą do siebie na apartament bawić się dalej i korzystać z super wieczoru i oczywiście zaproponowali nam abyśmy pojechały z nimi. W końcu nas namówili i pojechałyśmy z nimi na apartament gdzie piliśmy tańczyliśmy bawiliśmy się dalej. Po jakiś czasie moja koleżanka i jeden z nich zezgonowali i położyliśmy ich spać na górę i wtedy zostałam sama z 4 facetami. Byłam mega pijana a oni to wręcz wykorzystali i zaproponowali dla urozmaicenia wieczoru jakieś śmieszne fajne zabawy typu butelka rozbierana. Byłam pijana, była fajna atmosfera i stwierdziłam że czemu jest śmiesznie, fajnie można jeszcze urozmaicić ten wieczór. Zaczęliśmy grać i oczywiście bardzo szybko pozbywałam się ubrań... Zostały mi same rajstopki których kazali mi nie ściągać bo stwierdzili że wyglądam w nich mega dobrze. Pograliśmy tak chwile pośmialiśmy się i jak już nikt nic nie miał zaczęliśmy grać w wyzwania i pytania. Każde wyzwanie dla nich było związane ze mną typu pocałuj ją klepnij w dupę dotknij itp natomiast ja miałam tańczyć wypinać się dotykać itp wszystko było w zabawnej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Pograliśmy tak jakiś czas i stwierdziliśmy że już nudy i idziemy się coś napić i spędzić jakoś inaczej resztę wieczoru. Wstając chciała się ubrać ale oni zaproponowali abyś zostali tak jak jesteśmy aby było śmieszniej i ciekawiej nie wiedząc nic z śmiejąc się powiedziałam why not bawmy się! Poszliśmy wypić wleciała muzyka i zaczęłam tańczyć. Po chwili podszedł do mnie jeden z nich od tyłu i zaczął tańczyć razem ze mną. Kręciłam się wiłam i nagle poczułam jak dotyka mnie stojącym kutasem. Lekko wypięta dał mi klapsa i poklepał tym kutasem po tyłku, ja lekko zdziwiona odwracam głowę do niego że co on robi a on z uśmiechem na twarzy że to tylko zabawa że jest śmiesznie fajnie to też się uśmiechnęłam i tańczyliśmy dalej. Po chwili tańca odwróciłam się poszłam się napić. Pijąc drinka reszta facetów obserwowała mnie patrzyła się na mnie ze stojącymi kutasami dotykając ich i uśmiechając się do mnie. Wtedy poczułam się mega dziwnie pytając ich co robią dostałam z tyłu mocnego klapsa od jednego z nich. Odwróciłam się do niego on spojrzał na mnie już bez uśmiechu na twarzy złapał mnie przyciągną do siebie i powiedział, że teraz czas na prawdziwą zabawę. Ja zdzwiona pytam o co chodzi. On odpowiada mi że zajebistą młodą suczką jestem, że teraz to się porządnie zabawimy w 5 tak jak na pewno lubię, że zasługuje na porządne zerżnięcie a oni mi to zapewnią. Wtedy mnie wryło nie wiedziałam co zrobić odsunęłam się od niego i powiedziałam że nie ma opcji fajnie się bawimy jest zabawnie ale bez przesady. Wtedy mnie złapał wziął na ręce powiedział żebym nie udawała takiej cnotki i rzucił na kanapę. Reszta zaczęła się śmiać i podeszła do mnie. Na kanapie zaczęli mnie macać dotykać lizać. Z początku nie chciałam wyrywałam się nie wiedziałam co zrobić ale z czasem zrozumiałam że nie mam drogi wyjścia i może będzie to dobra zabawa. Pomacali mnie trochę i potem sprowadzili na ziemie stojąc z 4 kutasami nademną. Nie wiedziałam co robić nie miałam wcześniej takiej sytacjii. Zaczęłam im ssać walić itp. Potem rzucili mnie z powrotem na kanapę i zaczęło się...
I zaraz. Piec minut po tym musiales iść na lekcje wuefu. Taki to Sen obsranego walikonika.
 

Kogucik69

Podrywacz
Byłam na domówce imprezce u znajomych. Po niej stwierdziłam z koleżanką że lecimy na miasto na kluby na after. Pojechałyśmy do klubu i tam zagadał do mnie jeden dość przystojny mężczyzna. Spytał mnie co taka fajna dziewczyna tutaj robi czy nie chciałabym dołączyć na loże z koleżanką do niego i kolegów i wspólnie spędzić wieczór w przyjemnej atmosferze. Byłyśmy trochę pijane i zgodziłyśmy się dołączyć do nich. Na loży było normalnie rozmowa, picie, zabawa. Po fajnie spędzonych kilku godzinach stwierdzili że jadą do siebie na apartament bawić się dalej i korzystać z super wieczoru i oczywiście zaproponowali nam abyśmy pojechały z nimi. W końcu nas namówili i pojechałyśmy z nimi na apartament gdzie piliśmy tańczyliśmy bawiliśmy się dalej. Po jakiś czasie moja koleżanka i jeden z nich zezgonowali i położyliśmy ich spać na górę i wtedy zostałam sama z 4 facetami. Byłam mega pijana a oni to wręcz wykorzystali i zaproponowali dla urozmaicenia wieczoru jakieś śmieszne fajne zabawy typu butelka rozbierana. Byłam pijana, była fajna atmosfera i stwierdziłam że czemu jest śmiesznie, fajnie można jeszcze urozmaicić ten wieczór. Zaczęliśmy grać i oczywiście bardzo szybko pozbywałam się ubrań... Zostały mi same rajstopki których kazali mi nie ściągać bo stwierdzili że wyglądam w nich mega dobrze. Pograliśmy tak chwile pośmialiśmy się i jak już nikt nic nie miał zaczęliśmy grać w wyzwania i pytania. Każde wyzwanie dla nich było związane ze mną typu pocałuj ją klepnij w dupę dotknij itp natomiast ja miałam tańczyć wypinać się dotykać itp wszystko było w zabawnej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Pograliśmy tak jakiś czas i stwierdziliśmy że już nudy i idziemy się coś napić i spędzić jakoś inaczej resztę wieczoru. Wstając chciała się ubrać ale oni zaproponowali abyś zostali tak jak jesteśmy aby było śmieszniej i ciekawiej nie wiedząc nic z śmiejąc się powiedziałam why not bawmy się! Poszliśmy wypić wleciała muzyka i zaczęłam tańczyć. Po chwili podszedł do mnie jeden z nich od tyłu i zaczął tańczyć razem ze mną. Kręciłam się wiłam i nagle poczułam jak dotyka mnie stojącym kutasem. Lekko wypięta dał mi klapsa i poklepał tym kutasem po tyłku, ja lekko zdziwiona odwracam głowę do niego że co on robi a on z uśmiechem na twarzy że to tylko zabawa że jest śmiesznie fajnie to też się uśmiechnęłam i tańczyliśmy dalej. Po chwili tańca odwróciłam się poszłam się napić. Pijąc drinka reszta facetów obserwowała mnie patrzyła się na mnie ze stojącymi kutasami dotykając ich i uśmiechając się do mnie. Wtedy poczułam się mega dziwnie pytając ich co robią dostałam z tyłu mocnego klapsa od jednego z nich. Odwróciłam się do niego on spojrzał na mnie już bez uśmiechu na twarzy złapał mnie przyciągną do siebie i powiedział, że teraz czas na prawdziwą zabawę. Ja zdzwiona pytam o co chodzi. On odpowiada mi że zajebistą młodą suczką jestem, że teraz to się porządnie zabawimy w 5 tak jak na pewno lubię, że zasługuje na porządne zerżnięcie a oni mi to zapewnią. Wtedy mnie wryło nie wiedziałam co zrobić odsunęłam się od niego i powiedziałam że nie ma opcji fajnie się bawimy jest zabawnie ale bez przesady. Wtedy mnie złapał wziął na ręce powiedział żebym nie udawała takiej cnotki i rzucił na kanapę. Reszta zaczęła się śmiać i podeszła do mnie. Na kanapie zaczęli mnie macać dotykać lizać. Z początku nie chciałam wyrywałam się nie wiedziałam co zrobić ale z czasem zrozumiałam że nie mam drogi wyjścia i może będzie to dobra zabawa. Pomacali mnie trochę i potem sprowadzili na ziemie stojąc z 4 kutasami nademną. Nie wiedziałam co robić nie miałam wcześniej takiej sytacjii. Zaczęłam im ssać walić itp. Potem rzucili mnie z powrotem na kanapę i zaczęło się...
Prosimy dalej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry