• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka.

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
uwielbiam lizać obie dziurki a najbardziej lubię lizać jak są naturalnie zarośnięte ale to nie warunek, moja bardo się podnieca jak po długim lizaniu cipki schodzę na jej dupkę i najpierw długo ją liżę a później wkładam paluszek.....
 
Mężczyzna

Semenator

Cichy Podglądacz
Witam. Czy tylko ja mógłbym lizać cipki całymi dniami? Bardziej jara mnie robienie dobrze kobiecie ustami niż jak ona robi mi loda ;p
Kiedyś lubiłem lizanie kobiecych szparek, ale potem do reszty rozsmakowałem się w swojej spermie. Tak więc mam w tej chwili dokładnie na odwrót, bo od cipeczek wolę ssanie swojego olbrzyma, no ale ja od zawsze byłem inny od reszty. 🤭
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Uwielbiam, kiedy ktoś mi liże cipkę 😺
Problem polega na tym, że wszyscy panowie uważają się za mistrzów minetki a tylko niewielu umie ją dobrze zrobić.
Nie ma jakiejś jednej metody, którą można za każdym razem powtarzać. Jedna kobieta lubi tak a druga troszku inaczej.
Ja bardzo nie lubię tarmoszenia i przygryzania warg sromowych. Za to lubię powoli i ze średnią intensywnością.
Na początek mile widziany jest masaż cipki opuszkami palców przez materiał majtek od krocza w górę do łechtaczki.
Dotyk i moje sprośne myśli powodują, że moje majteczki szybko robią się mokre, czuję motyle w brzuchu i zdarza się, że mam lekki orgazm.
A gdy już jestem bez majtek, to właściwie możecie robić, na co macie ochotę. Lubię lizanie, palce w cipce a nawet w dupce.
Fantastycznym urozmaiceniem może być wasz nos. Ma on kształt pługa i świetnie się nadaje, aby jeździć nim od dołu do góry. Rozchyla cipkę na boki a delikatny czubek przyjemnie masuje przedsionek pochwy, okolice cewki moczowej oraz łechtaczkę.
Ale absolutnym hitem jest dla mnie stymulowanie żołędzia łechtaczki. Niestety niewielu mężczyzn wie, że łechtaczka ma napletek i żołądź. Ja po prostu odlatuję, jeśli partner rozchyli mi wargi sromowe, odsunie napletek i bardzo - bardzo delikatnie oraz bez pośpiechu dotyka czubkiem języka albo opuszkiem nawilżonego palca żołądź mojej łechtaczki. Mam wtedy bardzo intensywny orgazm , często powiązany z tzw. kobiecym wytryskiem. Przepadam za tym 😻
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Ech ! Lubię, kiedy kobieta robi mi loda ale jeszcze bardziej, gdy ja jej robię minetkę. Bardzo mnie to podnieca i działa jak najlepszy afrodyzjak. Mogę sobie popatrzeć, powąchać i dotykać, czyli pobawić się w doktora, co było moją fantazją, od kiedy skończyłem mniej więcej 10 lat. Seks oralny , to największy wynalazek ludzkości. Ważniejszy od wynalezienia dynamitu ! :)

I ja wiem, gdzie jest żołądź łechtaczki ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry