• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłość francuska - odruch wymiotny przy robieniu laski

Hightower

Cichy Podglądacz
dodam że wtedy nie musisz się chamować i mozesz jechac na pełnych obrotach a i tak nie dostaniesz orgazmu (nie wiem ja tak mam- to moje zdanko na ten temacik) :)
 

Edeq

Podrywacz
Co do tematu przewodniego, to ja wczoraj pierwszy raz ( :!: ) kochałem się w pozycji 69 :)
Moja Ukochana 3 raz w życiu robiła mi dobrze ustami, ja chyba z 50. raz :D
Nie wiem czemu, ale zawsze mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia, źle mi się trochę kojarzy "robienie lodzika", a z drugiej strony tego chcę i mile się zaskoczyłem wczoraj, gdy robiąc Jej minetkę Ona ściągnęła mi spodenki i zabrała się za mojego "wacka" ;)
Zwykle, to ja dochodzę bardzo prędko, a Ona po dłuuuuugim czasie i to tylko przy minetce. Ale wczoraj byłem już po jednym orgaźmie, więc tym razem Ona dosżła do końca, a ja nie i dokończyłem w sposób tradycyjny, bo ustami chyba by nie dała rady (zbyt delikatne i miękkie) ;)

Co do prezerwatyw, to ja używam Unimil New Cares. Tanie, bo idzie kupić je nawet w niektórych miejscach za 2,5 zł. za 3 sztuki, ale używam je tylko dlatego aby przedłużyć stosunek (Ona bierze tabeltki). Z przyzwyczajenia kupujemy żółte (plemnikobójcze - jeszcze, jak nie brała tabletek), albo brązowe (strenght) które przedłużają stosunek. W tych brązowych to czasem aż za bardzo jestem znieczulony :? ale czasem jestem tak podniecony, że by się z kolei przydały ;)
 

Wiola

Cichy Podglądacz
Dzięki za wszystkie rady! :) napewno biorę je pod uwagę i myślę,że jest coraz lepiej ;) Pozdrawiam wszystkich!
 

malenka42

Cichy Podglądacz
Nie przejum sie,ja tez tego nie lubie i rzadko to robie.
kiedy wychodzimy spod prysznica-to tak-bo wiem ze jest czysciutki i mam calkiem inne podejscie,ale jak juz kapie ejakul nie wzielabym go do ust. :wink:
 

pieter

Cichy Podglądacz
Musisz po prostu polubić penisa. :wink: A co do spermy,smakuje normalnie.Mnie np.bardzo podnieca jej zapach i smak.A do tego np.wymieszana z sokami z cipki-Ambrozja.Jej smak zależy od diety.Gorszy smak gdy facet pali i pije.Lepszy gdy odzywia sie zdrowo i np.zajada ananasy.Zresztą sperma ma w swoim składzie same dobre substancje.
 

malenka42

Cichy Podglądacz
Sperma to moze by mi nie przeszkadzala-bo i tak nie mialabym jej w ustach!!!!
ale przeszkadza mi smierdzacy plyn ejakulacyjny-i dlategio nie lubie Lodów. :)
 

agusia

Nowicjusz
Głębokie gardło - odruch wymiotny

Nie mogę się powstrzymać odruchu wymiotnego. Mimo, że staram się zrelaksować i rozluźnić to jestem w stanie wziąć penisa do ust na głębokość tylko kilku centymetrów, to wszystko. Chcę zaskoczyć swojego partnera i zmieścić jego cały rozmiar. Jak ćwiczyć głębokie gardło? Jakieś rady z Waszej strony?
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Drobnymi kroczkami do celu. Musisz w 100% ufać partnerowi i podczas orala Ty dominować. Nie pozwolić mu ruszać biodrami, bo jednak, póki co - dopiero ćwiczysz nad tym. Najpierw znajdź pozycję, w której największą masz pojemność. A potem, spokojnie, nie spiesząc się próbuj, milimetr po milimetrze zmieścić jak najwięcej.
A swoją drogą - może ma za dużego?
 

Justyna

Podrywacz
Prawdę mówiąc, ja mam taki sam problem i u mnie też pojawia się odruch wymiotny, którego przecież nie da się kontrolować. No może to nie jest tak do końca odruch wymiotny, ale raczej takie uczucie, jakbym się dławiła. Jeszcze mi się nie udało tego problemu rozwiązać i póki co jest, jak jest. Mojemu facetowi to nie przeszkadza (przynajmniej tak mówi hehe).
 

pimp

Cichy Podglądacz
Możesz spróbować położyć się na łóżku tak aby głowa opadała swobodnie na krawędzi a Twój mężczyzna stojąc przed tobą wprowadza spokojnie penisa do ust a następnie gardła.

W tej pozycji będziesz bardziej zrelaksowana i poprzez odpowiednie ułożenie przełyku będziesz mogła przyjąć "więcej" do ust. Kluczem to sukcesu jest stopniowe rozluźnienie mięśni gardła, nie myśl o tym, że penis blokuje tchawicę i uderza w tył gardła bo wtedy na pewno będziesz się krztusić. Im więcej będziesz ćwiczyła tym łatwiej będzie Ci się relaksować, lepsze rezultaty osiągniesz. Ta technika działała cuda u mojej poprzedniej partnerki. Tak jak napisał ktoś w jednym z poprzednich postów, relaks i rozluźnienie to podstawa do głębokiego gardła, nic na siłę.
 

kasiak

Cichy Podglądacz
Interesujące... Może powinna najpierw poćwiczyć na bananie? Mnie zastanawia jedno, skoro powszechnie wiadomo, że najbardziej wrażliwą częścią penisa jest główka, wędzidełko to jaką przyjemność mają mężczyźni z wpychania całego rozmiaru do gardła partnerki w taki sposób, że powoduje to u niej ból i krztuszenie?
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Ponieważ czym głębiej w gardle tym ciaśniej - a więc główka, wędzidełko jest mocniej naciskane przez podniebienie, język i resztę ;) No i pamiętaj, że facet jest wzrokowcem.
 

Justyna

Podrywacz
No tak, dla faceta to na pewno niesamowite przeżycie, ale, jak już pisałam, z własnego doświadczenia wiem, że dla kobiety może to być trudne - nie dlatego, że nie chce, ale po prostu dlatego, że nie może. Pimp, dzięki za porady, być może z nich skorzystam.
 

pacman

Cichy Podglądacz
Zapomnij o bananie i praktykuj na swoim mężczyźnie.

Zaczynaj bardzo powoli, zrelaksuj się i pracuj nad wprowadzaniem penisa coraz głębiej. Dlaczego masz marnować swoje wysiłki na marnym bananie, kiedy możesz oglądać swojego faceta i jego reakcje na każdy centymetr - zapewniam, że to również będzie dla Ciebie motywujące ;) Już po wszystkim on będzie w stanie okazać swoje uznanie za Twoje starania, banan na pewno tego nie zrobi :) Gdy się przyzwyczaisz do "głębokiego gardła" efekt krztuszenia się zniknie :p
 

prawiczek

Nowicjusz
Kiedyś czytałem, że po tequili kobieta może, więcej i głębiej ;) Podobno Tequila w specyficzny sposób rozluźnia mięśnie twarzy, przełyk... Wypij kilka strzałów tequili i dopiero wtedy zabierz się do roboty i koniecznie napisz o rezultatach na forum.
 

przyjaciolka

Nowicjusz
Do tego co zostało już napisane dodam, że ciekawą pozycją do praktykowania głębokiego gardła jest pozycja 69, kiedy jesteśmy na górze. Tak jak już paru forumowiczów zauważyło, najważniejsze jest rozluźnienie i spokój, który pozwala wziąć penisa głęboko do gardła. W moim przypadku, przy odpowiednim ułożeniu głowy mogę nawet pozwolić partnerowi aby docisnął penisa ruszając biodrami do czasu aż dochodzi do wytrysku. On to uwielbia.

oczywiście odpowiednie przygotowanie partnera "do wytrysku", zajmuje wiele czasu i wymaga jakiegoś doświadczenia w robieniu loda. Ja zaczynam ssać jądra i mosznę, następnie pieszcząc spodnią część penisa przechodzę do ssania, smakowania i całowania główki nie zapominając o stymulowaniu jąder ręką. Takie zabawy dają i mi i jemu niezwykle wiele satysfakcji. Od samego głębokiego gardła by chyba nie doszedł :)
 

antonio

Nowicjusz
Wspomniane ułożenie głowy na krawędzi łóżka to z całą pewnością dobra rada, zapewniająca lepszy kąt i przez to możliwość wprowadzenia penisa głęboko do gardła.

Dziwię się, że nikt nie wspomniał o konieczności zapanowania nad odruchem połykania i oddychaniem głęboko przez nos. Możesz też ustalić ze swoim partnerem aby trzymał ręce z tyłu za głową, jeżeli będzie cię dotykał albo dociskał głowę, to w przypadku Twojego małego doświadczenia, tylko zrazi Cię do ćwiczenia głębokiego gardła bo takie zachowanie na pewno spowoduje wystąpienie krztuszenia.

Bardzo pomaga, naprawdę prawdziwa chęć zrobienie głębokiego gardła. W takim przypadku nie jesteś spięta i po prostu to robisz. Prawda jest taka, że większość facetów będzie się cieszyła z wszystkiego co kobieta będzie chciała zrobić tam na dole ;-) więc skuteczne głębokie gardło będzie tylko plusem.
 

Jeq

Cichy Podglądacz
No ja z pozycji faceta, mogę napisać, że to niesamowite przeżycie, jak tak cały znika w jej ustach, byłem raz z partnerką, która sprawiała wrażenie, że gdybym miał większego to też by się zmieścił, aż dociskała się do mnie ustami, do tego jeszcze lekko kręcą głową... myślałem, że oszaleję i do teraz to bardzo wspominam... no niestety moja żona tego nie umie no i jakoś nie jest chętna do nauki...
 

AndrzejC

Cichy Podglądacz
Według mnie ułożenie kobiety na krawędzi łóżka na plecach, tak by mogła go połknąć jeszcze bardziej jest dobrą radą, ale do kobiet, które już nauczyły się połykać go w zwyczajnych pozycjach. W przypadku autorki tematu najpierw wypadałoby zacząć właśnie od tego. Nic tu innego nie pomoże oprócz czasu, prób, rozluźnienia i alkoholu ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry