• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Milf szuka kolegi

Mężczyzna

Rekrutr

Cichy Podglądacz
Witam. Kieruje pytanie do Pań 🙂 wraz z żoną mamy ochotę zrealizować fantazje o trójkącie. Więc szukamy chętnej kobiety na Sex z nami. Proponujemy wcześniej się rozerwać wspólnie jakąś dyskoteka czy coś innego a potem hotel. Jesteśmy młodym małżeństwem 30:28 lat
 
Mężczyzna

Harrypo

Cichy Podglądacz
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
Dzień dobry Pani Justyno. Cudowne zdjęcie. W realu musisz wyglądać jeszcze lepiej. Piszę do Ciebie aby było nam raźniej no i chciałbym się spotkać.
 
Mężczyzna

mlodySex14

Cichy Podglądacz
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
Hej Justyna. Mam 24lata chętnie poznam Cię lepiej i bardzo lubię pisać opowiadania więc na pewno się dogadamy. Napisz priv :)
 
Mężczyzna

Milutki

Cichy Podglądacz
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
Cześć zapraszam do dłuższego dyskretnego flirtu on-line Snape, IG lub Skype jeśli jesteś chętna napisz na priv ustalimy szczegóły 😊
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry