• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Milf szuka kolegi

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Młody to jest pojęcie względne. Autorka nie podała tutaj w jakim sama jest wieku. Tak tak, wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale to znacznie uprościłoby poszukiwania.
Pozwolę tutaj zabawić się w detektywa. Stawiam, że te 77 z nicka to rok urodzenia.
Dla 47 letniej milfetki część uczestników będzie młoda. Ale jeżeli 77 to wiek? Wtedy prawie każdy by się łapał 😜
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
cześc. Jaka tematyka opowiadań Cię interesuje ? jedną z postaci mógłby być męźczyzna w damskiej bieliźnie ?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
Hej! Jakbyś była zainteresowana to zapraszam na pw ;)
 
Mężczyzna

Realny89Bartek

Cichy Podglądacz
Hej! Jestem Justyna i jestem tu już od jakiegoś czasu, chętnie znajdę jakiegoś fajnego miłego młodego kolegę do wspólnych rozmów czy tworzenia opowiadań a jak wiemy we dwoje raźniej ;)

Czekam Justyna :*
Hej Justyno😘
Jestem Bartek 34lata. Uwielbiam takie w pełni dojrzałe Kobiety jak Ty. Bardzo chętnie Cię blizej poznam..
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Młody 25 lat szuka cycatą milf.. Ogłoszenia 6
marcinstefanski46a@gmail. MILF??? Ogłoszenia 9
olek163 Koledzy, FWB czy MILF. Co w mojej sytuacji jest lepsze? Seks 13
A Milf i małolaty Seks 179
A Portal gdzie znajde MILF Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry