• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męskie stringi

Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Graliśmy z przyjaciółmi w wyzwania i jednym z nich było, abym wyszedł z koleżanką do innego pokoju i mieliśmy się zamienić majtkami...
Wróciliśmy do towarzystwa ona w moich bokserkach a ja w jej stringach (oczywiście pod spodniami), cholerstwo wrzynało się w tyłek, nie wiem, może za małe były, do tego koronkowe i strasznie drapało w jajka i pana wacława.
Zdecydowanie wolę bokserki!
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
Ja musze przyznać, że lubię, ale nie noszę ich na codzień. Bokserki są wygodniejsze. Fajne stringi zakładam czasem do zabawy z partnerką, albo kiedy chcę, czy chciałem (w czasach randkowania) zrobić dziewczynie niespodziankę. Wydaje mi się, że facet w stringach to rzadki widok, a przez to dość ciekawy i interesujący dla kobiet.
Plus minus popieram, a czemu minus? Zauważam, że ogolnie wiekszosc (?) panow na tym forum wychodzi z zalozenia: w sumie to nie jestem ani trochę homo, ani trochę zniewiescialy, ale zrobię z siebie pajaca itd., byle moja grażynka była tym podniecona...

Serio?

Ja tam nie daję się wodzic za nos w związkach, a konkretny rodzaj ubrań - lub ich brak - ustalam pod własne potrzeby i oczekiwania. Stringi? Na co dzień nie używam, ale mam parę w szafce i przyznam bez wstydu, że z przyjemnością kilka razy nosiłem i na pewno kilka razy jeszcze będę nosić xD To uczucie, kiedy cienki nylonowy sznurek delikatnie wrzyna się i ociera TAM --- jest fajne, przyjemnie drażniące, ciekawe. Pupa też dobrze się prezentuje - o ile chłop nie jest zapuszczonym, kosmatym ogrem (a to też pewnie znajdzie swoich amatorow i amatorki xD), to co jest nie tak? Osobiście bardziej zdumiewa mnie fakt, że aktualnie co druga kobieta w ogole nie wstydzi się isc na publiczną plażę czy basen w stringach, praktycznie wystawiając goły zad i w praktyce sporą częśc genitaliów, przy dzieciach, przy obcych facetach. To dlaczego nagle założenie przez faceta stringów męskich - dajmy na to, że raczej pod spód, nie jako jedyna odzież - ma być takie demoniczne? Dajcie sobie spokój z tą hipokryzją i znormalizujmy w koncu męską nagośc, seksualnosc, nagosc niepełną itp.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry