• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Kobieta

Rikke

Dominujący
raczej zapominasz że jak wyjeżdżali to raczej nie na tydzień czy dwa a małżeństwa raczej nie występowały z miłości, wielkość fiuta nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej że seks oznaczał raczej prokreacje a nie zadowolenie, a już na pewno nie zadowolenie kobiet. Inna mentalność, inna obyczajowość.
Basiu moja wypowiedz miala charakter bardziej przesmiewczy niz powazny. Oczywiscie masz racje, wielkosc fiuta nie mogla predestynowac do uzycia pasa cnoty wobec kobiety potencjalnie niewiernej podczas nieobecnosci jej malzonka :) Jednak chcac rozwazyc uzycie pasa cnoty na powaznie nalezaloby siegnac glebiej niz utarte przekonania, ze takowe praktyki rzeczywiscie mialy miejsce np. w czasach sredniowiecznych, z ktorymi bardzo czesto kojarzy sie stosowanie pasow (niechlubne krucjaty itp). Obecnie badania historykow przesunely zastosowanie omawianego przedmiotu bardziej w kierunku mitu niz faktu, a za okres faktycznego noszenia pasow datuje sie jesli juz to epoke witorianska (eksponaty muzealne rzekomo sredniowieczne okazaly sie duzo mlodsze i przypisuje sie im osiemnasty/dziewietnasty wiek). Sam pas na podstawie analizy dostepnych zrodel hisotrycznych postrzegany jest juz w kategoriach zartu, satyry i przerysowania a nie faktycznego uzycia. Zreszta logicznie gdyby rzeczywiscie kobiety zamykano na czas nieobecnosci meza w metalowe majty wiekszosc z dam nie doczekalaby powrotu umierajac z powodu infekcji spowodowanej chocby elementarnym brakiem higieny czy otarciami skory.
W jezyku polskim mozna poszukac inforamcji na ten temat np. na historycy.org
Ciekawy artykul ang. z filmikiem jak sie nie lubi czytac ;p https://www.ancient-origins.net/history-ancient-traditions/chastity-belt-0011406
Inny: https://www.smithsonianmag.com/smart-news/medieval-chastity-belts-are-myth-180956341/
Pozycja ksiazkowa analizujaca temat od a do z: https://www.amazon.com/The-Medieval-Chastity-Belt-Myth-Making/dp/1403975582

czyli zgodnie z tym co sądziłam to mimo wszystko narzędzie do zadawania bólu
Glownie chodzi o dominacje, kontrole i dyscypline a bol jest dodatkiem i wystapi tylko wtedy, gdy ptaszek w klatce bedzie niegrzeczny ;p Tak jak napisal Pico, dyskomfort jaki powoduje noszenie pasa jest wynagradzany w postaci pozniejszych duzo bardziej intensywnych niz zazwyczaj doznan czyli tzw. orgazmoeksplozji :)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Bo seks i erotyka to tematy, o ktorych mozna teoretyzowac dniami i nocami. Plus oczywiscie zajecia praktyczne aby byl zadowalajacy efekt zglebiania tych teorii ;)
 
P

Pico

Guest
Dzisiaj to juz element zabawy erotycznej. Jedni traktują to dość poważnie w sferach bdsm a inni jako urozmaicenie. Nie mniej jednak od zawsze jakaś forma kontroli i dyscypliny dla nas była czymś co nas nakręca czy to jako dominujący czy uległy.
 
B

Basia

Guest
gripsiak jak pisze wyżej: kontrola. Niektórzy lubią kontrolować ciało :) i są dodatkowe bonusy :)
 
P

Pico

Guest
Zawsze mogą pojawić się nowe. W ten weekend zamierzam założyć więc jeśli Admini pozwolą to udostępnię serwer discord gdzie jak ktoś będzie chciał popisać jakie odczucia są w trakcie to bym coś takiego zrobił :)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
wiesz umiem sobie i googlować, ba umiem nawet czytać a co nieco historię znam więc daruj sobie jak, również nadmierną krytykę.

Jaka krytyke? :eek: Nie bylo moim zamiarem krytykowac ale rozwinac dyskusje, wiec sorry ale zle odczytalas moje intencje. Wiem, ze potrafisz googlowac, kazdy to potrafi i idac tym tokiem myslenia nie ma sensu w ogole wypowiadac sie na forum, bo przeciez mozna sobie na kazdy problem czy pytanie poszukac odpowiedzi w wyszukiwarce :rolleyes:
 
P

Pico

Guest
Dzisiejszy dzień z Pasem uważam za otwarty :)

- - - Zaktualizowano - - -

Plan jest aby wytrzymać 3 dni bez zdejmowania nawet na chwilę.
 
B

Basia

Guest
Pico osiągalne te 3 dni ? Bo aż mam ochotę sprawdzić czy jednak wytrzymasz :p wiem wredna jestem :p
 
P

Pico

Guest
W ciągu dnia bez problemu. Gorzej jest tylko w nocy bo już zdażało mi się spać w nim. Dlatego się zastanawiam nad zdejmowaniem na noc chwile przed snem.
 
B

Basia

Guest
a wydaje mi się czy to kwestia treningu jeśli chodzi o noc ? tzn. że nie tylko ciało musi panować ale w jakimś sensie umysł ? No bo śpiąc nie masz kontrolę kompletnie nad sobą. Ale jeśli zakładając jest tak jak pisałeś wyżej "nauczka aby nie stawiać masztu" więc w jakimś sensie mam wrażenie że ciało tez się dostosowuje i mimo braku kontroli czując ucisk podniecenie nie następuje ? dobrze myślę czy nie ? Tak czysto teoretycznie. W końcu w bdsm chodzi jakby o wypracowanie odpowiednich zachowań / ruchów.
 
P

Pico

Guest
Śpiąc człowiek jest nie przytomny nie panuje nad odruchami. Jeśli by jakaś Pani kazała mi nosić cały czas to tak będzie. Przez sen nie zdarzyło mi się masturbować. A w dzień to co innego. Rączki świerzbią aby podziałać.
 
B

Basia

Guest
a co wtedy najbardziej działa ? bo rozumiem że nie chodzi o samą klatkę co o tą samokontrolę, tzn. co najbardziej powoduje że chcesz ją ściągnąć ? Bo samo ściągnięcie w końcu to żaden wyczyn
 
P

Pico

Guest
Są w zasadzie trzy przyczyny jej ściągania u mnie. Pierwsza to gdy uznam że już wystarczy. Drugi to kiedy mimo wszystko okazuje się że danego dnia mogę uprawiać seks. A trzeci najmniej przyjemny gdy czuje że zaczynają się odparzenia wtedy ściągam natychmiast. A jeśli chodzi o walkę z samym sobą aby się nie masturbować. Czasem wystarczy jak bodziec wizualny zadziała na tyle aby chęć była ogromna. Czasem otarcie w ciasnym tramwaju albo autobusie a czasem nawet samo to ze jestem w pasie to mam erekcje i wtedy zaczyna się walka.
 
P

Pico

Guest
Powoli szykuję się do kolejnego mini maratonu. Zastanawiam się nad ilością dni ile będę go nosił. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry