Panowie, z racji tego, że w koszyczkach ratunkowych na weselu często pojawiają się prezerwatywy, które zwyczajnie są rozkradane przez gości, moje pytanie brzmi, czy komuś z was zdarzyło się rzeczywiście użyć prezerwatyw z koszyczka w trakcie imprezy weselnej lub chociażby w hotelu dla gości o poranku zaraz po? Podzielcie się doświadczeniem, gdyż sam nie korzystam, a chętnie poznam opinie ludzi, którzy mają takie historie.

