• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męska impreza i moja żona (prawdziwe)

Mężczyzna

Skiper14081990

Cichy Podglądacz
Witam ostatnio przyjechało do mnie troje kumpli z drugiego końca Polski więc zrobiłem taki troszkę męski wieczór. Poszliśmy w miasto, pub, dyskoteka, a potem dom i alkohol. Kumple spali u mnie bo mam na tyle miejsca. Impreza przeniosła się do salonu. Żona Agnieszka 28 lat zgrabna 159 wzrostu przygotowała posiłki i podała alkohol. Kumple już dość wstawieni łącznie ze mną przywitali moja zonę calusami w policzek zaczęliśmy pić. Szła jedna butelka za drugą zaczęły się tańce i moja agnieszka się dołączyła oczywiście wszyscy ją dotykali po tyłeczku. Nie miałem nic przeciwko przecież to tylko taniec. Zresztą nawet mnie to kręciło i widziałem że ją też. Polało się jeszcze kilka drinków i poszliśmy spać, agnieszka poszła się wykąpać a ja usnąłem. Nad ranem koło 3 wstałem się napić żony nie było w łóżku pomyślałem że śpi w innym pokoju. Idąc do kuchni usłyszałem skrzypienie sofy w salonie odrazy się kapslem że któryś prawdo podobnie zapina moja żonę nie ukrywam że mi się podniecilłem ,tym bardziej że Marcin jej się podobał. Bo już kiedyś o tym z nią rozmawiałem i pozwoliłem żeby się z nim troszkę pobawiła. Chciałem zerknąć jak się bawią. Podszedłem bliżej gdyż światła były pogaszone zobaczyłem jak żone zapinał Marcin z Przemkiem. Marcin żonę pukał w analka a Przemek był od dołu nie chciałem przeszkadzać więc usiadłem na przeciwnym fotelu. Nawet mnie nie zauważyli, zajęci byli posuwaniem mojej żony, która próbowała nie jęczeć. Bawili się tak około 10 minut. Marcin doszedł w analka a Przemek skończył na piersiach. I faktycznie było ciemno bo nikt mnie nie zauważył wszyscy poszli do łazienki a ja czmychłem do sypialni że stojącym prąciem. Agnieszka przyszła jakby nigdy nic. I siadła jeszcze na mnie ruchalismy się chyba jak nigdy i skończyłem w niej. Rano wszyscy jak gdyby nic zjedliśmy śniadanie i pogadaliśmy pod wieczór żona się przyznała co było. Okazało się że najpierw w łazience ja Darek zaliczył a potem już samo poszło powiedziała przez następne dni do dziś bzykałem ja jak opętany. Nawet nie wiedziałem że tak się podniecę i będę jej pożądał.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Prawdziwe jak zapowiedzi Sasina, że prąd nie podrożeje.

A od strony technicznej:
1. "troje kumpli"
2. "zaczęły się tańce i moja Agnieszka się dołączyła". W jakiej to części kraju tańczy się po wódce z facetami? Będę omijał.
3. Ty widziałeś kto co robił i gdzie się spuścił, ale było ciemno i oni Cię nie widzieli, tak?
 
Mężczyzna

Skiper14081990

Cichy Podglądacz
Prawdziwe jak zapowiedzi Sasina, że prąd nie podrożeje.

A od strony technicznej:
1. "troje kumpli"
2. "zaczęły się tańce i moja Agnieszka się dołączyła". W jakiej to części kraju tańczy się po wódce z facetami? Będę omijał.
3. Ty widziałeś kto co robił i gdzie się spuścił, ale było ciemno i oni Cię nie widzieli
1.Znajomych też nie masz? 2.U was się nie tańczy?
3.A typowo spustu nie widziałem ale widziałem jakie mieli mniej więcej pozycję. Więc można było wydedukować.
A prawdziwe to jest tylko imiona są pozmieniane oprócz mojej żony. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Skiper14081990

Cichy Podglądacz
Nie mowie ze to zmyslone, mowie ze fajnie sie czytalo i chetnie postawilbym siebie i swoja zone w tej sytuacji:) tyle ze ona nie wiedziec czemu nie chce…
My już od jakiegoś czasu rozmawialiśmy o drugim mężczyźnie, moją żonę to podniecało ale przełamać się nie mogła żeby zrobić to w realu. Raz mieliśmy wcześniej tylko sytuację z jej znajomym któremu właśnie po paru drinkach zrobiła loda. Jak wyszedłem z pokoju ale jak poszła się przygotować typ usnoł.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
1.Znajomych też nie masz? 2.U was się nie tańczy?
3.A typowo spustu nie widziałem ale widziałem jakie mieli mniej więcej pozycję. Więc można było wydedukować.
A prawdziwe to jest tylko imiona są pozmieniane oprócz mojej żony. Pozdrawiam.
1. Powtarzam "Troję kumpli". Poczytaj co to "troje".
2. Na męskiej imprezie z kumplami? Ano nie.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Faktycznie tekst nie trzyma się ani kupy ani dupy, że o stylistyce pisowni nie wspomnę. Usilne podkreślanie, że to autentyk ma na celu zaostrzyć pikantność, lecz wzbudza rechot. Z drugiej strony to świadczy na pewno o niskim poziomie wykształcenia, ale sam przekaz jest ok i niekoniecznie wymyślony.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P męska łaźnia Poza tematem 2
W Męska Eskorta do wynajęcia Seks 2
stroiczek Męska moc Poza tematem 5
M Potrzebna męska pomoc Ogłoszenia 2
erotales Opowiadanie erotyczne: Impreza firmowa Opowiadania erotyczne 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry