• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

MAXON itp.

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Też biorę suplementy bo w pewnym wieku lepiej zapobiegać i powiem że żałuję że wcześniej nie zacząłem. Zupełnie inaczej się czuję (na plus), nie jestem już tak rozdrażniony i nie wkurza mnie bele co. Oczywiście zmieniłem też dietę (nie jem wysoko przetworzonej żywności, więcej warzyw i owoców). Aktywny fizycznie jestem w sumie od zawsze, jedynie w okresie zimowym chodzę na siłownię żeby mięśnie nie zwiotczały. Żona też zadowolona bo już tak często się nie kłócimy, praktycznie w ogóle, potrafimy obydwoje spokojnie dojść do porozumienia (czasem nie od razu ale zawsze się udaje i to na spokojnie).
 

rozzz

Seks Praktykant
Niby tak się mówi,ze jak kobieta kocha to zaakceptuje ale prawda jest tak naprawdę inna. Wcale nie jest tak łatwo. Sam czułem się trochę wybrakowany jak nie byłem w stanie zaspokoic mojej partnerki tak więc nie piszcie o tym tutaj,ze nie ma co się przejmowc. Moja żona niby mówiła,ze nic sie nie dzieje ale w jej oczach widziałem,,że chce aby wrócił prawdziwy seks. Pomogły mi tabletki penis complete brane regularnie i raz na jakis czas man power. W porównaniu do inncyh to man power nie ma moim zdaniem porównania ( wcześniej brałem kilka innych i man tabs trzyma najdluzej, czasami nawet na następny dzień).
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Niby tak się mówi,ze jak kobieta kocha to zaakceptuje ale prawda jest tak naprawdę inna. Wcale nie jest tak łatwo. Sam czułem się trochę wybrakowany jak nie byłem w stanie zaspokoic mojej partnerki tak więc nie piszcie o tym tutaj,ze nie ma co się przejmowc. Moja żona niby mówiła,ze nic sie nie dzieje ale w jej oczach widziałem,,że chce aby wrócił prawdziwy seks. Pomogły mi tabletki penis complete brane regularnie i raz na jakis czas man power. W porównaniu do inncyh to man power nie ma moim zdaniem porównania ( wcześniej brałem kilka innych i man tabs trzyma najdluzej, czasami nawet na następny dzień).
Trzeba uważać na te suplementy
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Trzeba uważać na te suplementy
Pochodne syldenafilu - substancji zakazanej w żywności - znaleziono w próbce badanego produktu o nazwie "Power Man".
Bawią się chyba jak niegdyś sprzedawcy dopalaczy.

Już chyba lepiej osobno kupować ekstrakty standaryzowane (jeżeli są) i samemu łączyć. Nie dość, że taniej wyjdzie (pomimo początkowego większego wydatku), to może dać lepszy efekt.
Tak właśnie robię od jakiegoś czasu łącząc ze sobą 8 różnych adaptogenów (co podobno nie jest polecane, ale jakoś producenci tych wszystkich penismenów też mają to głęboko w poważaniu). Co prawda moim celem nie jest poprawa życia seksualnego i w tym obszarze nie zauważyłem poprawy (z drugiej strony na nic nie narzekam, więc adaptogeny nie mają co "poprawiać"), ale w pozostałych na których mi zależało już tak - zwiększenie ogólnej witalności i energii, poprawa koncentracji i zdolności pamięciowych, niwelacja stresu, znacznie lepsze ogólne samopoczucie. Nawet sen przy okazji mi się wyregulował jak trzeba 😁
Ciekawe, że po ponad tygodniu stosowania takiej mieszanki przestała na mnie prawie całkowicie działać kawa i nie odczuwałem potrzeby wypicia jej rano. Miałem też przyjściowe uczucie rozdrażnienia na początku, które trwało ok. 2 dni. Z rzeczy wartych uwagi, to jeszcze dodam, że po całkowitym, nagłym odstawieniu wszystkich adaptogenów (przed wazektomią), po ok. 3 dniach dopadła mnie totalna depresja na kilka godzin, minęła i nie wróciła.
UWAGA - nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za swoje wypociny. Tylko Ty odpowiadasz za swoje życie, stosuj się do zaleceń producenta, lekarza bądź farmaceuty 😁
 
Mężczyzna

antek122

Cichy Podglądacz
Te tabletki powodują stabilną erekcję, ale potrzebny jest bodziec... Osobiście nie polecam inventum- na mnie słabo działa, a inne lepiej... Tak wiem czynny składnik jest ten sam...
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Czynny składnik jest inny.
Inventum - sildenafil
Tadalafil -to jest nazwa substancji czynnej, a nie samego środka. Tadalafil jest w Maxigrze, Maxonie itd.

W zasadzie każdy środek na erekcję działa tak, że dopiero bodziec (choćby dotknięcie członka) powoduje wzwód.

Co do inventum - ja akurat ten polubiłem, bo działa jak powinien (wystarczy połowa tabletki 25mg), żeby mi stał długo i po orgazmie był znów gotowy w 5 minut. No i smak ma spoko.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jakie wrażenia? Jeszcze nie miałem okazji, a jestem ciekawy, czy jest jakaś zauważalna różnica między nim a sildenafilem.

Zrobiłem test porównawczy.
Nie mam problemów z erekcją, biorę czasem coś jak mam w planach trochę zajeździć partnerkę :p

I tak, biorę pół tabletki Inventum, która w całości ma 25mg sildenafilu. I jest OK, pół nocy zabawy.
Teraz kilka dni temu wziąłem pół tabletki Tadalafil mensil 10mg.
I mam bardzo silne wrażenie, że ten tadalafil robi robotę jeszcze na drugi dzień...
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Zrobiłem test porównawczy.
Nie mam problemów z erekcją, biorę czasem coś jak mam w planach trochę zajeździć partnerkę :p

I tak, biorę pół tabletki Inventum, która w całości ma 25mg sildenafilu. I jest OK, pół nocy zabawy.
Teraz kilka dni temu wziąłem pół tabletki Tadalafil mensil 10mg.
I mam bardzo silne wrażenie, że ten tadalafil robi robotę jeszcze na drugi dzień...
Dzięki za info. Przybieram się do tadalafilu bo lubimy z partnerką trochę urozmaicić pożycie, a po alkoholu czasami jest Alezwis i chyba w końcu się na niego skuszę.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Pamiętaj tylko, że po alko możesz być zawiedziony. Dlaczego? Ano dlatego, że tabletki działają czysto mechanicznie. Czyli mają postawić i to tyle.
Możesz stukać i stukać i nie dojść po prostu. I mieć "moralniaka", że co się stało?
 
Mężczyzna

Adixxx

Cichy Podglądacz
Ja testowałem tabletki z sildenafilem różne co reklamują (mam erekcje) ale na wzmocnienie. Faktycznie było sztywniej i dłużej i już kilka minut po mogłem następny raz. Wystarczyło nawet pół tabletki. Tylko że mi nie służą bo serce mi mocno wali że aż słyszę w uszach uderzenia, zapycha mi się nos i muszę oddychać tylko przez buzię i mam sucho w buzi mimo ze uzupełniam płyny po wzięciu. Także mi nie służą mam nadzieje że szybko nie będę zmuszony ich stosować
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Też próbowałem sildenafil i tadanafil - zawsze zgaga. Zostanę przy pierścionkach erekcyjnych, stalowe spisują się najlepiej
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry