• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

matury :D ?

Status
Zamknięty.

sii

Biegły Uwodziciel
eh ja tam nie widze zadnej konkretniejszej rzeczy . widze daty widze lipiec ale chodzi mi o to ze napisaliby czy to bedzie internetowa rekrutacja czy nie . .niby taki dzial maja ale jest wylaczony . zeszta na umsc juz jest do 17 czerwca . wiec sie boje ze przeocze cos i bedzie lipa pozniej
 

sii

Biegły Uwodziciel
teraz to chyba nie spiaca tylko pijana - wnioskujac po stylu pisania ; ) i ilosci zjedzonych literek ;p
 

zuzia

Cichy Podglądacz
sii napisał:
teraz to chyba nie spiaca tylko pijana - wnioskujac po stylu pisania ; ) i ilosci zjedzonych literek ;p

ciii cos sie ostatnio nie tak ze mna dzieje, i nigdy nie czytam tego co napisalam to moze dlatego:p rzeczywiscie sa bledy :p

ale zobacz na Twoj post , ktory znajduje sie nad moim :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
tylko ze ja juz z przyzwyczajenia pisze szybko a ty jestes dziewczyna to chyba powinnas miec dokladnosc i estetyka wpisana w genach :lol:
 

zuzia

Cichy Podglądacz
sii napisał:
tylko ze ja juz z przyzwyczajenia pisze szybko a ty jestes dziewczyna to chyba powinnas miec dokladnosc i estetyka wpisana w genach :lol:

ja tez pisze szybko z przyzwyczajenia...kazdy popelnia bledy, a Ty podales wlasnie nastepny przyklad w czym kobiety sa ponoc lepsze:p
 

sii

Biegły Uwodziciel
no wlasnie goniu ja napisalem ze nie nie moze facet byc lepszy tylko ze raczej to bardziej do dziewczyn pasuje . jak mowisz estetyka to ci sie kojarz facet czy dziewczyna ?
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja zadowolony nawet jestem bo przedewszystkim pisalem sam :D nie tak jak inne osoby . co cush bo sciaganko to bylo bylo trzeba przyznac . ogolnie nowa matura wypadala ,,wzglednie" dobrze poniewaz ci ktorzy sprawdzali mieli za zadanie podciagac oceny tym ktorzy mieli nie zdac. oczywiscie i tak jest spora grupka osob ktorym sie to udalo mimo wszelakich starac komisji ...
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry