• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

matury :D ?

Status
Zamknięty.

zuzia

Cichy Podglądacz
hmm to angielski mi lepiej poszedl niz polski ale zawsze tak bylo :p

wszytsko pisalam rozszerzone, nie wiem jak mi poszlo, wole nie zapeszac, co bedzie to bedzie, nie warto sie przejmowac:p

jeszcze pisze gegre moim zdaniem nowa jest gorsza niz stara...a jeszcze nic nie umiem :oops:
 

zuzia

Cichy Podglądacz
sii napisał:
no gonia ja nie mowi ze bedize latwo...ja licze na 1 rok zaocznych raczej bo zwale biologie rozszerzona..........;/

co do matury z ang ktora mialem wczoraj to bylo ok
ale rzeczywiscie poziom podst od rozsz straszniesie roznia . niektore testy byly jak z advance a caly rozszerzony byl na poziomie firsta - czasem trudniejszy wlasnie nawet - ale i tak najbardziej poroniony byl listening bo reszta to sie dalo zrobici i nie mam za duzo bledow - 1 chyba na podstawowym a na rozsz to nie wiem ;/

ja mialam 4 na podstawowym :p hmm bo z pogoda sie zakrecilam, mialam na poczatku dobrze ale zobaczylam, ze inni maja inaczej i zmienilam i juz sama nie wiem jak mam :?
 

gonia

Erotoman
zuzia napisał:
ja mialam 4 na podstawowym :p hmm bo z pogoda sie zakrecilam, mialam na poczatku dobrze ale zobaczylam, ze inni maja inaczej i zmienilam i juz sama nie wiem jak mam :?
najgorszy bład jaki moze byc no ale coz :lol: w sumie nie zawsze musza miec zle ale przewaznie tak jest
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja tak juz nigdy juz ne zrobie :D sam wszytko rozwiazuje chyba ze naprawde nie wiem czegos....z pogoda rzeczywiscie bylo slabo ale nie poszla mi tak zle
 

zuzia

Cichy Podglądacz
gonia napisał:
zuzia napisał:
ja mialam 4 na podstawowym :p hmm bo z pogoda sie zakrecilam, mialam na poczatku dobrze ale zobaczylam, ze inni maja inaczej i zmienilam i juz sama nie wiem jak mam :?
najgorszy bład jaki moze byc no ale coz :lol: w sumie nie zawsze musza miec zle ale przewaznie tak jest

wiem wiem...ale ja taka jestem, myslalam, ze wiedza lepiej i sie przejechalam ale juz mi przeszlo :p
 

zuzia

Cichy Podglądacz
sii napisał:
ja tak juz nigdy juz ne zrobie :D sam wszytko rozwiazuje chyba ze naprawde nie wiem czegos....z pogoda rzeczywiscie bylo slabo ale nie poszla mi tak zle

a ja na poczatku z pogada mialam wszytsko dobrze ale zmienilam , bo potem juz nie bylam pewna..ale bylo minelo, dzis mi sie snilo jakie bledy mialam, ze w liscie jakis wyraz zle napisalam, zawsze tak mam :p

ale luz co bedzie to bedzie :wink:
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja nie moge wczoraj dali podobno niezla matme - u mnie wych jest taki kolo co ma z 76-80 lat i on matme zna na pamiec - na pracy magisterskiej obliczyl pozcje jakiejs gwiazdy coprawda jej tam nie bylo ale obliczenia sie zgadzaly :F kilka lat pozniej zadzwonil do niego koles i powiedzial ze odkryli ta gwiazde co on obliczyl jej wspolzedne :F wiec z matmy nie jest taki zly :D

sek w tym ze kolesie odemnie z klasy co z matmy nie sa tez zli bo ich 3 lata uczy boja sie czy zdali :| :| :| :| :| a program mielismy strasznie zawyzony i tak :O to ja nie wiem na co oni musieli trafic x_X
 

sii

Biegły Uwodziciel
moi tesh

ale cyrk sie dopiero zacznie jak bede pisal biologie rozszerzona...najlepsze jest to ze nie moge za cholera sie wziasc do roboty...a do piatku juz niedaleko....
 

gonia

Erotoman
a co do tej nowej matury pisemnej z maty to podstawowy profil był prosty z rozszerzonej to nie ma co ukrywac do 4 zadan mogłabym usiasc i sprobowac rozwiazac ale reszta masakra ;)
tak w ogole to sama zdawałam z maty
 

sii

Biegły Uwodziciel
no bo tak to jest juz w tej maturze poziom podst a rozszerzony to nawet nie ma prownania tak jest wszedze chyba z kazdego przedmiotu ;/
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ja się wybieram na jakieś studia informatyczne albo cybernetyczne na Politechnice.
Odnośnie matury i całej reformy to dużo na ten temat myślałem, gdyż ja też należę do rocznika królików doświadczalnych '86. Ogólnie maturę uznaję za trochę trudniejszą niż stara ze zwzględu na (rozpatrzmy plusy i minusy :p):
+polski jest łatwiejszy, ustny, bo się przygotujemy z jednego tematu tylko, a pisemny, bo nie trzeba za dużo pisać tak jak na starej maturzy, gdzie trafiały się prace po 18 stron, jednak trzeba się konkretnie wstrzelić w schemat odpowiedzi, nie można się już na niej wykazać indywidualnym spojrzeniem na temat
+ angielski został chyba na takim samym poziomie, poza tym, że listening był trochę niezrozumiały, zwłaszcza info o pogodzie.
- matma, fizyka bo za dużo zadań na taką ilość czasu, gdzie na starej maturze była podobna ilość godzin i z 5 zadań wybieraliśmy 3 albo 4, a tutaj normalnie 28 zadań (profil podst. i rozsz.), gdzie jak to określiła moja prof. od matmy 3-4 zadania są na poziomie starej matury.
A odnośnie reszty przedmiotów nie mogę się wypowiedzieć, bo ich nie zdawałem :p
Cała reforma jest trochę dziwna i dla mnie niezrozumiała, bo gimnazjum to przecież rozbicie starej 7 i 8 klasy na trzy lata, ale cierpi na tym liceum, bo zamiast 4 lat są trzy, a materiał do przerobienia jest taki sam, jeżeli chodzi o objętość. Może ktoś się kiedyś puknie w głowe i porządnie zreformuje naszą edukację, zresztą jak i wszystko w naszym kraju :wink:
 

madzia

Podrywacz
a mnie najbardziej wkurza to że stara matura trwa troche ponad 2 tygodnie... a nowa 2,5 miesiąca !! to jest chore żeby tyle czekac na wyniki ! grr :x
 

zuzia

Cichy Podglądacz
nie chce mi sie czekac na te wyniki, najgorsze, ze swiadectwo odbiore w lipcu, bo wyjezdzam...

a ide na turystyke...a w trojmiescie sa tylko prywatne, bo na AWF mi sie nie podoba...
 

gonia

Erotoman
zuzia napisał:
nie chce mi sie czekac na te wyniki, najgorsze, ze swiadectwo odbiore w lipcu, bo wyjezdzam...

a ide na turystyke...a w trojmiescie sa tylko prywatne, bo na AWF mi sie nie podoba...
ja jestem na turystyce :]
 

sii

Biegły Uwodziciel
turystyka nie jest zla - tylko szkoda ze przewaznie czy zawod taki czy inny to wpolsce i tak kiepsko z robota : ( jak sie znajdzie to podobno jest np po ochronie na kasie robocicho ale jak sie nie ma szczescia to i 5 lat sie szuka :D

ktos nie wie jaka jest rekrutacja na UMK ? bo ja nie moge znalesc na ich stronie zadnych bardziej konkretnych informacji o datach i dokladnie miejscu
 

zuzia

Cichy Podglądacz
sii napisał:
turystyka nie jest zla - tylko szkoda ze przewaznie czy zawod taki czy inny to wpolsce i tak kiepsko z robota : ( jak sie znajdzie to podobno jest np po ochronie na kasie robocicho ale jak sie nie ma szczescia to i 5 lat sie szuka :D

ktos nie wie jaka jest rekrutacja na UMK ? bo ja nie moge znalesc na ich stronie zadnych bardziej konkretnych informacji o datach i dokladnie miejscu

nie wyobrazam sobie studiowac czegos innego! juz sie wycierpialam w LO w klasie biol-chem-fiz :cry:

a Ty tez chcesz isc na turystyke??
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry