• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja na siłowni

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Nie, choć bywałem napalony po prysznicu. Po prostu nie było jak. Zdecydowanie wolałem uprawiać seks, gdy wróciłem do domu.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Wskoczylabym sobie do męskiej szatni w szpileczkach, kabaretkach i siateczce na biust 😊 Może jakiś facet by sobie trzepał, to bym sobie siadła na jego pałę i by było rozkosznie gorąco 😍 I poszłabym do domu z jego mleczkiem w dziurce, na pamiątkę i do dalszej zabawy solo 🤤
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hornyboy, muszę przyznać, że świat mnie zaskakuje każdego dnia i jestem mile zaskoczony twoją głupotą. Masturbacja na saunie to trzeba być mocno ograniczonym plebsem, aby to robić.
Masturbacja na siłowni, spoko tylko po czym, po wyciskaniu czy po przysiadach. Podniecanie się treningiem czy jak zwierzęta ciągle się podniecacie zerkaniem. W/e.
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Hornyboy, muszę przyznać, że świat mnie zaskakuje każdego dnia i jestem mile zaskoczony twoją głupotą. Masturbacja na saunie to trzeba być mocno ograniczonym plebsem, aby to robić.
Masturbacja na siłowni, spoko tylko po czym, po wyciskaniu czy po przysiadach. Podniecanie się treningiem czy jak zwierzęta ciągle się podniecacie zerkaniem. W/e.
Ja również jestem zaskoczony, że zechciałeś zmarnować swój czas, aby to napisać. W jakim celu ten komentarz? Każdego podnieca coś innego. Post dotyczy masturbacji na siłowni, nie w saunie.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nigdy się nie spotkałem z czymś takim. Może dlatego że nie odwiedzam prysznica, po siłowni idę do domu (mieszkam blisko) i kąpię się już u siebie a ciuchy od razu do prania.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ja również jestem zaskoczony, że zechciałeś zmarnować swój czas, aby to napisać. W jakim celu ten komentarz? Każdego podnieca coś innego. Post dotyczy masturbacji na siłowni, nie w saunie.
Nie ważne w jakim miejscu publicznym, siłownia źle, sauna jeszcze gorzej. Wyrażam swoją opinię, i nie toleruję czegoś takiego tak samo jak śmiecenia. Jest to obrzydliwe, a jak już tak bardzo potrzebujesz to zrób to w domu przed i dziękuję po temacie. Czy zmarnowałem czas nie, nie zmarnowałem, nieświadomych trzeba pouczać czasami do końca życia, chociaż drastyczniejsze metody były by lepsze na takie głupie wypowiedzi jak Twoje. Ba w nicku masz 24 więc pewnie to Twój wiek, radzę dojrzeć skoro w wieku 24 lat musisz zaspokajać zwierzęce odruch w ten sposób.
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Nie ważne w jakim miejscu publicznym, siłownia źle, sauna jeszcze gorzej. Wyrażam swoją opinię, i nie toleruję czegoś takiego tak samo jak śmiecenia. Jest to obrzydliwe, a jak już tak bardzo potrzebujesz to zrób to w domu przed i dziękuję po temacie. Czy zmarnowałem czas nie, nie zmarnowałem, nieświadomych trzeba pouczać czasami do końca życia, chociaż drastyczniejsze metody były by lepsze na takie głupie wypowiedzi jak Twoje. Ba w nicku masz 24 więc pewnie to Twój wiek, radzę dojrzeć skoro w wieku 24 lat musisz zaspokajać zwierzęce odruch w ten sposób.
Ale to, że się o czymś fantazjuje, wcale nie oznacza, że się to zrobiło lub zrobi. Nie musisz mnie pouczać. Jeśli tego nie tolerujesz - nie czytaj. To forum, na którym ludzie dzielą się m.in. fantazjami. Poza tym, to tylko internet - chyba podchodzisz do wszystkiego zbyt emocjonalnie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry