• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja i strzał we własne usta.

Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
no to dam Wam patent na taki strzał w usta dla mniej wygimnastykowanych. Weźcie sobie lejek kuchenny, włóżcie do ust, na ziemi na plecach leżycie, nogi za głowę i cały strzał leci do lejka a Wam wszystko leci do ust a nawet od razu do gardła (nie ma możliwości wyplucia tego po dojściu, a wiem że często się to zdarza :D ). Sam w ten sposób się wiele razy bawiłem. Czasem jak mnie najdzie większa chęć na własną spermę to jeszcze się w takie coś bawię, ale i tak zwykle częściej dochodzę zwyczajnie w papier :D
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
też kiedyś próbowałem w różnych gimnastycznych pozach z nogami na ścianie i niestety średnio mi wyszło ale udało mi się kilka razy przy normalnym leżeniu na plecach i masturbacji że strzał był na tyle daleki że co prawda nie wielka ilość ale trochę na twarz doleciało :)
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Mi jakoś taka ciepła prosto z chuja jakoś nie smakowała, a że ja zawsze byłem (i dalej zresztą jestem) na tyle leniwy, że nie chciało mi się przygotowywać chusteczek, papieru itp, a pościel po któryms wytarciu zaczynała przypominać karton, to sam siebie zmuszałem żeby to palcami z brzucha zebrać i połknąć
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry