• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż partnerki

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Olejek sandałowy ale ciężko go zdobyć znaczy ten dobry więc zadowalam się olejkiem z trawy cytrynowej do którego dolewam 25-30 kropli oliwy z oliwek ale tej własnie ... Uwielbiam masaż Lomi-lomi ...

OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN BIO :)

 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Olejek sandałowy ale ciężko go zdobyć znaczy ten dobry więc zadowalam się olejkiem z trawy cytrynowej do którego dolewam 25-30 kropli oliwy z oliwek ale tej własnie ... Uwielbiam masaż Lomi-lomi ...

OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN BIO :)

Lomi lomi - 10 x tak! A próbowałaś masażu yoni? Poszłam na taki, nie do końca wiedząc czego mam się spodziewać. Niby jego założeniem jest m.in. pomoc w uleczeniu głęboko ukrytych traum, jednak nie miałam z takimi w ogóle do czynienia, zatem byłam nastawiona po prostu na full relaks. I się nie zawiodłam, tylko cały klucz w dobrym masażyście (lub masażystce jak wolisz). Ten jego obłędny dotyk... Zresetował mnie dosłownie całą. Wyszłam na miękkich kolanach, do tego stopnia, że miałam problem z obsługą pedałów w aucie 😆 Byłam dotychczas na takim masażu 3 razy, jutro idę znowu i zapewne jeszcze nie raz tam wrócę. Bajka ❤️
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Lomi lomi - 10 x tak! A próbowałaś masażu yoni? Poszłam na taki, nie do końca wiedząc czego mam się spodziewać. Niby jego założeniem jest m.in. pomoc w uleczeniu głęboko ukrytych traum, jednak nie miałam z takimi w ogóle do czynienia, zatem byłam nastawiona po prostu na full relaks. I się nie zawiodłam, tylko cały klucz w dobrym masażyście (lub masażystce jak wolisz). Ten jego obłędny dotyk... Zresetował mnie dosłownie całą. Wyszłam na miękkich kolanach, do tego stopnia, że miałam problem z obsługą pedałów w aucie 😆 Byłam dotychczas na takim masażu 3 razy, jutro idę znowu i zapewne jeszcze nie raz tam wrócę. Bajka ❤️
Jest chyba tego wersja dla facetów, ale inaczej się bodajże nazywa :D
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Lomi lomi - 10 x tak! A próbowałaś masażu yoni? Poszłam na taki, nie do końca wiedząc czego mam się spodziewać. Niby jego założeniem jest m.in. pomoc w uleczeniu głęboko ukrytych traum, jednak nie miałam z takimi w ogóle do czynienia, zatem byłam nastawiona po prostu na full relaks. I się nie zawiodłam, tylko cały klucz w dobrym masażyście (lub masażystce jak wolisz). Ten jego obłędny dotyk... Zresetował mnie dosłownie całą. Wyszłam na miękkich kolanach, do tego stopnia, że miałam problem z obsługą pedałów w aucie 😆 Byłam dotychczas na takim masażu 3 razy, jutro idę znowu i zapewne jeszcze nie raz tam wrócę. Bajka ❤️
Ależ cudnie opowiadasz ;) ciekawe czy masażystka oczywiście zgodziła by się na udział Ninuśki w masażu ;) Pozdrawiam
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Wiadomo, że z olejkiem i najlepiej zapachowym oraz muzyką relaksującą…🤩 ale jeżeli chodzi o miejsca to całe ciało. Nie będę się ograniczać😂 chociaż taki „najulubieńszy” to niby plecy, niby boki a jednak muśnięcie piersi 😉
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Wiadomo, że z olejkiem i najlepiej zapachowym oraz muzyką relaksującą…🤩 ale jeżeli chodzi o miejsca to całe ciało. Nie będę się ograniczać😂 chociaż taki „najulubieńszy” to niby plecy, niby boki a jednak muśnięcie piersi 😉
Musnięcie? Toż najlepsza frajda zająć się nimi na poważnie. No jeszcze zależy kogo masujesz, ale temat jest o partnerce. Ja ostatnio wprowadziłem masaż yani (chyba tak poprawnie się nazywa). Niby nie chce ale w końcu daje się przekonać 🤣
A potem jest ogień
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Musnięcie? Toż najlepsza frajda zająć się nimi na poważnie. No jeszcze zależy kogo masujesz, ale temat jest o partnerce. Ja ostatnio wprowadziłem masaż yani (chyba tak poprawnie się nazywa). Niby nie chce ale w końcu daje się przekonać 🤣
A potem jest ogień
Masowanie piersi samo przez się ale to muszę na plecach leżeć😋
A na czym polega Wasz nowy masaż?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hmm, masaż/głaskanie zawsze jest na plus dla osoby leżącej. Odpręża on nie tylko ciało.
Co do olejków mega olejkiem jest olejek migdałowy oraz dorzucenie jakiś zapachów jak ktoś lubi, lawenda jest mega, drzewko herbaciane czy sandałowe lubię dorzucić jeszcze jakiegoś cytrusa kroplę. :)
Zdarzyło mi się już masować przy moim masażu twarzy jeszcze piersi. Jest to o wiele, wiele korzystniejsza metoda ponieważ można przekroczyć pewne granice co za tym idzie można rozmasować nie tylko więcej mięśni jak i zwiększyć relaks.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 0
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0
H Masaż prostaty Masturbacja 16
WhySoSerious? Masaż dla kobiet Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry