• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż partnerki

Mężczyzna

Adryian3

Cichy Podglądacz
Hej pytanie do wszystkich kobiet jak i gdzie lubicie być masowane co sprawia wam przyjemność ? Panowie jak masujecie swoje kobiety podzielcie się swoimi doświadczeniami.
 

Halred

Erotoman
Swojej kobiety nie mam, ale cudze lubię miziać po plecach, ramionach, szyi, udach. Z masażu najlepiej idzie mi z plecami, tylko jedna do tej pory zareagowała stanowczym "nie dotykaj mnie", przeważająca większość albo mówi że cudownie i chce jeszcze, albo mówi że powinienem to robić zawodowo, albo mówi żebym przestał, bo zaraz odpłynie, a akurat się musi skupić na pracy :D
 
Mężczyzna

Adryian3

Cichy Podglądacz
Ja używam świecy do masażu. partnerka twierdzi że ma cudowny zapach czasami masuję ją całą oprócz .. ona nie może wytrzymać a tam nie dotykam i zaczyna mnie prosić 😉 oczywiście kobietom się nie odmawia
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Ja to z oliwką robiłem, całą tylną część ciała, od szyi w dół, mocnym naciskiem, mnie to wręcz podnieca, stoi mi przy tym, oczywiście czasem gdzieniegdzie poliżę zanim położę naoliwione ręce. Potrafię to długo robić i moja kochanka wręcz się dziwiła że się nie męczę. Długo nie dotykam dziurek i masuję całą resztę, po to żeby ich nie naoliwić, bo co chwila poliżę sobie. Właściwie to przy masowaniu pośladków jest taki namiętny buziak w tę tylną dziurkę, co chętnie powtarzam. Dopiero później przechodzę do masowania rękami cipki, po masowaniu wkładam w nią palce jednocześnie liżę pupę. Później ją podnoszę do pozycji na pieska, wtedy palce jednej ręki są w jej cipce, palcami drugiej ręki masuję łechtaczkę, a język szaleje w drugiej dziurce. Uwielbiam tak robić. Po jej orgazmie kładę na plecach, jakieś delikatne pocałunki po cyckach, i innych różnych miejscach na ciele, czasem dziwnych, przy jednoczesnej rozmowie. Lubię tak sobie rozmawiać w łóżku, i tak znienacka sobie polizać w niespodziewanym miejscu i momencie. Łatwo się podniecam.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Moja żona lubi masaż całego ciała, do masażu używam oleju bezzapachowego (zwykły jadalny z pestek winogron jest dobry). Lubi aromat imbiru, więc kilka kropel ląduje w butelce. Butelkę z olejem przed samym masażem rogrzewam do temp ok 40 stopni, do tego muzyka, świece. Czasem robimy przenosiny z łóżka do masażu do łóżka sypialnianego, ale nie zawsze. Czasem kończymy na samym masażu.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Bez sensu. To tylko nazwa. Musicie znaleźć zapach dla siebie a potem kupić olejek zapachowy i dolewać do oleju. Olej jadalnyi bezzapachowy. Jak pisałem wyżej ja używam jadalnego z pestek winogron, czasami jojoba.
Czyli po prostu wlewasz aromat do oleju jadalnego?
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Czyli po prostu wlewasz aromat do oleju jadalnego?
Dokładnie, ale olej bezzapachowy. Rzepakowy czy słonecznikowy odpada. Najlepiej poczytaj w necie, jest kupa artykułów na ten temat. Na kursie masażu też mi potwierdzili że jadalny jak najbardziej, poza tym wychodzi tanio. Te "erotyczne" to nawet nie wiesz co do nich dolali ani jaki dokładnie to olej. W necie dowiesz się jak dany olej działa na jaką skórę i dopasujesz odpowiedni do osoby masowanej. W salonach masażu mają na to wywalone bo muszą iść po kosztach.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ok, dzięki za rady. Na razie kupiłem te erotyczne, bo zamawiałem też inne rzeczy z sex shopu i nie były drogie, ale być może w przyszłości skorzystam z twoich rad.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 1
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0
H Masaż prostaty Masturbacja 16
WhySoSerious? Masaż dla kobiet Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry