• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mam już dość zimnej dziewczyny!

Status
Zamknięty.

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Tak jak mówię. Wal prosto z mostu i jeśli będziesz musiał to zmuś ją do rozmowy. Powiedz co ci się nie podoba i powiedz, że jeśli się to nie zmieni to sobie pójdziesz w cholerę. Jak jej na tobie zależy to się zastanowi nad tym co robi, a jak nie to przynajmniej nie będziesz tracił czasu.
 

Rafi22

Cichy Podglądacz
Bo jak ja mam sie czuc ze jezeli idziemy gdzies, kumpel wyciaga aparat i robi jej foty..... a jak ja chce fote to ona gada spadaj albo musze ja prosic i sie pytac czy moge zrobic , umowilem sie z nia na dzisiaj popoludniu i mowie ze wezme aparat to ona gada ze zobaczymy...usmieszek itp..., :?

jak jej powiedzialem co sadze na ten temat to twierdzi ze ja sie jej czepiam, a co ja mam robic jesli tak mnie traktuje, wszyscy robia foty a ja musze sie pytac albo mowi spadaj... jak ja mam sie czuc???ona tego nie rozumie
 

Szarka

Erotoman
Powtarzam Ci, ten związek nie ma bytu... bolesne ? może tak ale lepsze niż kłamstwo.

Przykro mi...

Wierzę, że masz dużą szansę poznać inną fajną dziewczynę :)
 

mara

Seks Praktykant
No nie wiem, jak to czytam to już mnie bierze, naprawdę, powiem tak. Masz 22 lata a masz problemy jak jakiś dzieciak w wieku 16 lat.
Kurde przecież dojrzałym facetem jesteś, czyż nie? Godności trochę dla siebie samego..! Widzisz, że wyjście z tej sytuacji jest niemożliwe, daruj już sobie, to chyba właśnie ten moment :x
 

Rafi22

Cichy Podglądacz
niby sie teraz dogadalismy , niby zle zrobila ze nie dawala mi fot robic itp.. zobaczymy co dalej bedzie,ale jak narazie to nie wroze czegos szczegolnego
 

asd

Cichy Podglądacz
AAAAAAAAARGHHHHHHHH !! WAM PRAWIE WSZYSTKO NIE PASUJE :|

jak wam sie nie podoba ten temat to go nie czytajcie.

sami gdzies tam napisaliscie ze kazdy po rozwiazaniu problemu powinien opisac na forum co sie stalo a jak chlopak to robi to najezdzacie na niego jakby wam samochod podje#@%^@
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Mylisz asd moje słowa albo ich w pełni nie pojmujesz. Ja mówiłem o podawaniu rezultatów spraw zakończonych, a jego zakonczona jeszcze nie jest. Poza tym chyba nie zauważasz różnicy między: Zrobiłem to i to i zadziałało 1. Zajebiście że mi pomogliście 2.szkoda że wasze pomysły nie wypaliły ale i tak dobrze było się podpytać (opcję 1 lub 2 proszę wybrać samemu) a: pogadałem z nią, powiedziała że coś tam zrobi, ale to takie niesprawiedliwe że ja się staram a ona ma mnie gdzieś i w ogóle piszę tu i się wam zwierzam z mojego bólu jak koleżankom a i tak zrobię co sobię umyślę
 

Manveru

Podrywacz
Ehh, ale mętlik. Całe to love story to takie pier*enie kotka za pomocą młotka. Twoja (niedo)luba jest jakoś wybitnie niezdecydowana. Ale rozumiem Cię, człowieku, bo sam miałem to samo. Ja zrezygnowałem i nie żałuję. Tobie polecam to samo, szkoda nerwów.
 

gonia

Erotoman
Rafi22 napisał:
niby sie teraz dogadalismy , niby zle zrobila ze nie dawala mi fot robic itp.. zobaczymy co dalej bedzie,ale jak narazie to nie wroze czegos szczegolnego
czemu ciągle jej bronisz i tłumaczysz ją? ja w ogole nie rozumiem tego ze musisz sie o nia pytac o takie pierdoły to moze niedługo dojdzie ze zaczniesz pytac sie jej czy mozesz isc do kibla... :/

straszne a Ty asd wez sie czasami zastanów co piszesz na pierdzielisz takie farmazony ze aż się czytac nie chce
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry