• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mam fantazje i kręci mnie to jak moja kobieta uprawiała by sex z innym a ja patrzę

Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Taki szczegół - to jest bardzo popularna fantazja, jesteś dorosły to pewnie wiesz nawet jak się nazywa.
To jest nudna i oklepana do bólu "fantazja". Serio co jakiś czas trafiam na takie wpisy i zastanawiam się co w tym jest podniecającego? Że inny typ posuwa żonę a ja patrzę... NUDA. To już lepsza jest zwykła zabawa w trójkę :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To jest nudna i oklepana do bólu "fantazja". Serio co jakiś czas trafiam na takie wpisy i zastanawiam się co w tym jest podniecającego? Że inny typ posuwa żonę a ja patrzę... NUDA. To już lepsza jest zwykła zabawa w trójkę :)
Jeden lubi ogórki a drugi kalarepę.
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Ja planuje swoją zabrać do swingers klubu. Ustalimy że będziemy tylko obserwować. Podstępem zwabie ją do kabiny gloryhole i dam jej trochę czasu. Jeśli jakiś kutas jej się spodoba, od razu zauważę. Namówię ją żeby się nim pobawiła i że mnie to kręci.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry