• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mało obfity okres

Status
Zamknięty.

tylko_ja17

Seks Praktykant
Nie chodzi o spóźnianie się, ale o osłabienie miesiączki. Mój okres od jakichś trzech-czterech cyklów jest znacznie mniej obfity niż kiedyś. Zastanawiam się, czy to po prostu naturalne regulowanie się miesiączki w trakcie dojrzewania, czy również na to mają wpływ jakieś czynniki, np. stres. Bo wiem tyle, ze stres czy zmiana klimatu może OPÓŹNIĆ okres, nie wiem jak jest z obfitością.

(tak troszkę na marginesie, bo dawno mnie nie było, już mam za sobą dwa testy ciążowe, również przez ten okres, tak dla pewności - a stracha miałam wielkiego: raz wymiotowałam w nocy, rozstępy na piersiach i pośladkach itd., po kolei wszystkie objawy;), mimo iż dziewicą pozostałam;) straciłam również w tym czasie chłopaka, więc forum będę pewnie tym rzadziej odwiedzała. Pozdrawiam, a z przyjemnością pamiętam wakacyjne pogaduchy na forum ;) ;*)
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
ja też;) baaardzo:) tyle, że trochę mnie to zaniepokoiło

mam nadzieję, że dwa testy ciążowe to jednak wiarygodne wieści... :?
 

ruth

Seks Praktykant
Okres jeśli występuje w ciąży to jest mało obfity. W sumie to dziwne, że tak nagle zmieniła się obfitość. Możliwe, że jeśli to nie ciąża to coś z hormonami.
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Trochę się trzęsę, ze względu na jakąś tam możliwość zajścia w ciążę, ale liczę na to, że jednak testy to testy... O zaburzeniach hormonalnych też myślałam i mam nadzieję, że jeżeli coś ze mną jest, to... nie ciąża. :shock:
 

ruth

Seks Praktykant
Teraz i ja łacze sie z Toba w bólu, dzis mija 3 dzień jak mam plamienia... nie wiem juz czy mam to traktowac jako okres czy co... Ostatnio dziwne rzeczy sie ze mna dzieja, poprzedni cykl trwał 44 dni a okres byl mega obfity a teraz 32 dnia cyklu dostałam jakies plamienia, które trwają i trwają a okresu tego "właściwiego" jak nie było tak nie ma... Też zaczynam sie zastanawiac nad ciązą bo z tego co wiem w ciazy moze pojawic sie malo obfity okres. Dodam, że mam wszystkie objawy pms wiec nie wiem juz co jest grane...
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Ja już się nieco uspokoiłam, zwłaszcza, że ostatnia miesiączka była już całkiem, całkiem - czyli bardziej obfita, a kiedy nie siedzę bezczynnie w domu, mam mniej negatywnych myśli;)
Powodzenia, ruth;*
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry