• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Nie widzę problemu w paradowaniu bez ubrań, po domu chodzę bez skrępowania mimo, że sąsiedzi czasem patrzą. Plaża nudystów - fajne doświadczenie, aczkolwiek przyjemnie jest kiedy wkoło widzi się osoby w podobnym wieku. Niestety to rzadkość, a to wszystko dlatego, że od dziecka człowiek uczony jest, że świecenie swoim nagim ciałem jest nieodpowiednie. Z jednej strony szkoda z drugiej strony... Są ludzie, którzy nie potrafią się zachować i reagowali by jak zwierzęta. Nie wspominając o tym, że czasami ludzie nie dbają o swoją higienę i to też niestety nie jest miły widok.
Generalnie wszystko jest dla ludzi i nic co ludzkie nie jest mi obce, więc... Let's be a naked.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
czy luběcie pokazac sie nago innym bardzo mnie to ciekawi czy jest tu ktos kto lubi pokazac innym sie calkowicie nago
Na forum bym się nie pokazała. W prywatnych wiadomościach też nie. Na innych stronach też nie. Na plaży nudystów może, ale bałabym się, że ktoś może mi coś zrobić. W saunie też bym się nie rozebrała.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Na forum bym się nie pokazała. W prywatnych wiadomościach też nie. Na innych stronach też nie. Na plaży nudystów może, ale bałabym się, że ktoś może mi coś zrobić. W saunie też bym się nie rozebrała.
W publicznej saunie i na plaży możesz być całkiem goła i mieć pewność, że nic Ci nie grozi. To są miejsca gdzie to jest naturalne, są różni ludzie a nawet dzieci. Nawet gdyby ktoś bardzo się napalił to raczej sam się wycofa/speszy ewentualnie inni zwrócą uwagę napaleńcowi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry