• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Koculak

Cichy Podglądacz
Raz jak byłem umówiony na randkę z moją byłą to powiedziała żebym nie ubierał majtek :D na dworcu naciągnęła mi spodnie żeby sprawdzić czy nie mam, i potem chodziliśmy po mieście a ja w samych tylko spodniach i koszulce :) jarało mnie to strasznie, w jej oczach widziałem że ją też ;> A potem byliśmy w kinie, nie na filmie :D
Ale tak żeby ktoś mnie zapytał w busie czy mu pokażę to raczej nie, chyba że bylibyśmy sami, ona ładna a ja wolny ;p
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam ************************************************************************************************
********************************************************************************************************
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Voronve

Cichy Podglądacz
Spanie nago jak najbardziej, całkiem przyjemne.
Chodzenie po domu nago to też ciekawe doświadczenie.
Pokazywanie się zupełnie nago zupełnie obcym ludziom? Też się zdarzało, ale to w sytuacjach takich powiedzmy standardowych, prysznic po pracy lub siłowni itp. Jakichś wielkich problemów teraz z tym nie mam. Chociaż pamiętam, dawno temu, taka sytuacja była dla mnie raczej mało komfortowa. W sumie to nie wiem czemu tak wtedy się działo ;)
 

niggerr2

Cichy Podglądacz
Ja tak samo to lubię tylko mnie podgląda znajoma przez video połączenie na komunikatorze. Chodzę nago po domu, jak ona chce popatrzeć jak mi stoi to też pokazuje żeby mnie nakręcić. Swojego czasu robiłem to przez sex cam live ale to już pokaz dla wielu osób. Szybkie transmisje z komórki też są fajne. Polecam się zainteresowanym.
 

KiM77

Cichy Podglądacz
Z uwagi na fakt że jesteśmy stałymi bywalcami w saunach lubimy spędzać tam wspólnie czas nago. Miło również spotkać się z parą w podobnym wieku . Lubię gdy młodzi mężczyźni mi się przyglądają ale jak robią to dyskretnie.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
czy luběcie pokazac sie nago innym bardzo mnie to ciekawi czy jest tu ktos kto lubi pokazac innym sie calkowicie nago

Kiedyś gdy w wakacje była u mnie młodsza kuzynka , często kąpałem się przy niej.
Za pierwszym razem zawołałem żeby przyniosła mi ręcznik i kiedy weszła do łazienki stałem nagi udając , że to normalna sprawa , w końcu jest moją kuzynką , czego się wstydzić...
Uwielbiałem z nią rozmawiać o pierdołach , stojąc przed nią ze sterczącym kutasem , głaszcząc się niby przy myciu
Po pewnym czasie to ona mnie myła , bardzo jej się podobało ślizganie namydlonymi rączkami po moim ciele
Zaczęła od namydlania pleców a z czasem jej dłonie były wszędzie
Lubiła czuć jak kutas robi się sztywny podczas mycia , strasznie ją to fascynowało...
Ja miałem ok 17 lat a ona z 14
Niezapomniane wakacje
 
  • Like
Reactions: RTT
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Kiedyś gdy w wakacje była u mnie młodsza kuzynka , często kąpałem się przy niej.
Za pierwszym razem zawołałem żeby przyniosła mi ręcznik i kiedy weszła do łazienki stałem nagi udając , że to normalna sprawa , w końcu jest moją kuzynką , czego się wstydzić...
Uwielbiałem z nią rozmawiać o pierdołach , stojąc przed nią ze sterczącym kutasem , głaszcząc się niby przy myciu
Po pewnym czasie to ona mnie myła , bardzo jej się podobało ślizganie namydlonymi rączkami po moim ciele
Zaczęła od namydlania pleców a z czasem jej dłonie były wszędzie
Lubiła czuć jak kutas robi się sztywny podczas mycia , strasznie ją to fascynowało...
Ja miałem ok 17 lat a ona z 14
Niezapomniane wakacje
Kurczę, zazdroszczę rodzinki :geek::D
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Nie mam najmniejszego problemu z tym żeby pokazać się nago zresztą uwielbiam chodzić po mieszkaniu bez ciuchów
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry