• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
I dokąd Cię ta wyobraźnia prowadzi moja droga?😉
Najdalej do sytuacji jaką opisałam. Czyli wyobrażam sobie, że mój mąż jest kimś obcym, widzi mnie nago lub na wpół rozebraną, nie może się oprzeć i kończy się wiadomo jak, ale ogólnie to nie jest tak, że podnieca mnie tylko potencjalny seks z obcymi bo kiedy widzę jak mąż na mnie patrzy kiedy jestem naga to też mnie to bardzo podnieca.
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
To idealna sytuacja. Z mężem możesz insynuować często takie sytuacje 😉 wystarszczy ze rano będziesz się przechadzać po kuchni bez bielizny😉
Najdalej do sytuacji jaką opisałam. Czyli wyobrażam sobie, że mój mąż jest kimś obcym, widzi mnie nago lub na wpół rozebraną, nie może się oprzeć i kończy się wiadomo jak, ale ogólnie to nie jest tak, że podnieca mnie tylko potencjalny seks z obcymi bo kiedy widzę jak mąż na mnie patrzy kiedy jestem naga to też mnie to bardzo podnieca.
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
To idealna sytuacja. Z mężem możesz insynuować często takie sytuacje 😉 wystarszczy ze rano będziesz się przechadzać po kuchni bez bielizny😉
No właśnie to już nie jest takie fajne, ponieważ jest zbyt oczywiste. Wolę jak ta nagość, przynajmniej na początku, jest taka jakby przypadkowa, a nie z góry zaplanowana. Lubię się droczyć z facetem przy pomocy swojego ciała, nie odkrywać wszystkiego od razu, tylko żeby on mnie odkrywał i zdobywał kawałek po kawałku.

Edit.

Przepraszam chyba źle Cię zrozumiałam, pisałeś bez bielizny a nie nago, no bez bielizny to widzi mnie prawie cały czas i aż tak bardzo już nas to nie podnieca 😉
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
Opisz swoje ciało proszę. Którą część lubisz najbardziej? Jaka najlepiej poddaje się pieszczotom?
No właśnie to już nie jest takie fajne, ponieważ jest zbyt oczywiste. Wolę jak ta nagość, przynajmniej na początku, jest taka jakby przypadkowa, a nie z góry zaplanowana. Lubię się droczyć z facetem przy pomocy swojego ciała, nie odkrywać wszystkiego od razu, tylko żeby on mnie odkrywał i zdobywał kawałek po kawałku.
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Tego nie da się opisać musiałbyś zobaczyć 😅

Może kiedyś, jeśli jakimś cudem ustalisz kim jestem, gdzie mieszkam i zatrudnisz się w firmie kurierskiej, trafisz na taki widok jak ten kurier wtedy.
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
Tego nie da się opisać musiałbyś zobaczyć 😅

Może kiedyś, jeśli jakimś cudem ustalisz kim jestem, gdzie mieszkam i zatrudnisz się w firmie kurierskiej, trafisz na taki widok jak ten kurier wtedy.
Niestety nie planuje wiązać się z firma kurierska, ale noże jakimś cudem będę przechodził, a Ty będziesz stała w oknie i piękna pierś wyskoczy z ciuchów😉
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Hej może popiszemy priw.
Co Wy wszyscy z tymi privami? Jest forum, jest dużo fajnych tematów, na które można się wypowiedzieć w szerszym gronie, poznać opinię różnych osób i przedstawić swoją, a na privie tylko opisz siebie, gdzie i jak się lubisz dotykać i w kółko to samo 🥱

Chcesz wymienić poglądy, doświadczenia, zapytać o coś to pisz tutaj 😉
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
@monika84 .Nie każdy ma ekshibicjonistyczną naturę i chce o takich rzeczach pisać na publicznym forum.
Czym innym jest wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki a czym innym pisanie o swoich intymnych sprawach i preferencjach. Ty nie masz z tym problemu -w porządku.Ktoś inny może mieć.
Pomijam już, że nie każdy sobie życzy czytać o Twoim prywatnym życiu erotycznym.Od tego właśnie jest priv.
W dobrym tonie jest pisać o tym z osobą zainteresowaną w "cztery oczy".
 
Mężczyzna

stary62

Seks Praktykant
@monika84 .Nie każdy ma ekshibicjonistyczną naturę i chce o takich rzeczach pisać na publicznym forum.
Czym innym jest wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki a czym innym pisanie o swoich intymnych sprawach i preferencjach. Ty nie masz z tym problemu -w porządku.Ktoś inny może mieć.
Pomijam już, że nie każdy sobie życzy czytać o Twoim prywatnym życiu erotycznym.Od tego właśnie jest priv.
W dobrym tonie jest pisać o tym z osobą zainteresowaną w "cztery oczy".
Hej podoba mi się twoje podejście do sprawy
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
@monika84 .Nie każdy ma ekshibicjonistyczną naturę i chce o takich rzeczach pisać na publicznym forum.
Czym innym jest wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki a czym innym pisanie o swoich intymnych sprawach i preferencjach. Ty nie masz z tym problemu -w porządku.Ktoś inny może mieć.
Pomijam już, że nie każdy sobie życzy czytać o Twoim prywatnym życiu erotycznym.Od tego właśnie jest priv.
W dobrym tonie jest pisać o tym z osobą zainteresowaną w "cztery oczy".
Czym się różni wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki od pisania o swoich intymnych sprawach i preferencjach ?
No chyba że założymy sobie opisywanie wszystkiego tylko na podstawie przypuszczeń, a nie własnych doświadczeń.

"Myślę sobie że od tyłu byłoby fajnie" zamiast "Robiłam to od tyłu i było fajnie" tak ?

Jeśli ktoś sobie nie życzy czytać o czyimś życiu erotycznym na forum o takiej tematyce, to chyba znajduje się w nieodpowiednim miejscu, bo myślę że właśnie po to jest to forum żeby o takich rzeczach pisać i nie zgadzam się, że od tego jest priv. O czyim życiu erotycznym mam zatem pisać jeśli nie o swoim ? Sąsiada ?

Rozumiem że nie każdy ma ekshibicjonistyczną naturę, a mój post miał być bardziej formą zachęcenia do pisania otwarcie o swoich doświadczeniach czy wątpliwościach, a nie krytyką 😉

No chyba że serio jest to miejsce tylko po to żeby wyrwać sobie kogoś na priv, maila czy do realu w takim przypadku to ja źle trafiłam 😅
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czym się różni wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki od pisania o swoich intymnych sprawach i preferencjach ?
No chyba że założymy sobie opisywanie wszystkiego tylko na podstawie przypuszczeń, a nie własnych doświadczeń.

"Myślę sobie że od tyłu byłoby fajnie" zamiast "Robiłam to od tyłu i było fajnie" tak ?

Jeśli ktoś sobie nie życzy czytać o czyimś życiu erotycznym na forum o takiej tematyce, to chyba znajduje się w nieodpowiednim miejscu, bo myślę że właśnie po to jest to forum żeby o takich rzeczach pisać i nie zgadzam się, że od tego jest priv. O czyim życiu erotycznym mam zatem pisać jeśli nie o swoim ? Sąsiada ?

Rozumiem że nie każdy ma ekshibicjonistyczną naturę, a mój post miał być bardziej formą zachęcenia do pisania otwarcie o swoich doświadczeniach czy wątpliwościach, a nie krytyką 😉

No chyba że serio jest to miejsce tylko po to żeby wyrwać sobie kogoś na priv, maila czy do realu w takim przypadku to ja źle trafiłam 😅
A co z tymi, którzy chcieliby po prostu porozmawiać z Tobą prywatnie, tak abyś to właśnie Ty, a nie kto inny poznała ich prywatne sprawy dotyczące seksu? Rozumiem, że odrzucasz ich, nie godzisz się na taki kontakt, ponieważ ten dotychczasowy z piszącymi do Ciebie użytkownikami okazał się rozczarowujący, choćby z tego powodu, że zalewali Cię propozycjami o charakterze seksualnym, byli wulgarni, chamscy, nudni, natarczywi, bez polotu?
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Czym się różni wyrażanie ogólnie swoich przemyśleń na temat seksu i erotyki od pisania o swoich intymnych sprawach i preferencjach ?
No chyba że założymy sobie opisywanie wszystkiego tylko na podstawie przypuszczeń, a nie własnych doświadczeń.
Ogólne przemyślenia nie muszą wynikać z własnych doświadczeń.Nie muszę lecieć na Marsa, żeby wiedzieć, że jest czerwoną planetą.
Myślę sobie że od tyłu byłoby fajnie" zamiast "Robiłam to od tyłu i było fajnie" tak ?
Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi dwoma zdaniami czy stwierdzeniami?
W pierwszym przypadku wyrażasz przypuszczenie i tego nie zaznałaś,w drugim doświadczyłaś,znasz z autopsji, podobało Ci się.
Lubisz opowiadać o swoim życiu erotycznym a na priv piszą do Ciebie osoby zainteresowane konkretnie Twoją osobą i tym co masz do powiedzenia na temat swoich preferencji.W czym problem?
Jak uważasz kogoś za napalonego chama to go zignoruj,nikt Cię nie zmusza do pisania z takim indywiduum.
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
A co z tymi, którzy chcieliby po prostu porozmawiać z Tobą prywatnie, tak abyś to właśnie Ty, a nie kto inny poznała ich prywatne sprawy dotyczące seksu? Rozumiem, że odrzucasz ich, nie godzisz się na taki kontakt, ponieważ ten dotychczasowy z piszącymi do Ciebie użytkownikami okazał się rozczarowujący, choćby z tego powodu, że zalewali Cię propozycjami o charakterze seksualnym, byli wulgarni, chamscy, nudni, natarczywi, bez polotu?
Nie wyobrażam sobie po co ktoś miałby rozmawiać ze mną prywatnie, poza sytuacjami, które opisałeś poniżej czyli propozycjami różnego rodzaju. Staram się zrozumieć, że być może ktoś nie chce pisać o pewnych rzeczach publicznie, choć dla osoby o tak ekshibicjonistycznej naturze jak ja jest to bardzo trudne.

Może zabrzmi to egoistycznie, ale jestem tutaj głównie dla siebie, więc raczej nikomu na priv nie pomogę, ponieważ nie zaangażuje się w rozmowę która nie sprawia mi satysfakcji i nie wynika to ze złych doświadczeń, ale ogólnego podejścia do życia. Chciałabym żeby ludzie ogólnie, zarówno w realu jak i w internecie bardziej otwarcie mówili o swoim życiu erotycznym, ponieważ w moim odczuciu jest to najpiękniejszy element naszej egzystencji i szczerze jestem trochę zaskoczona krytyką dotycząca mojej misji 😉

Rozumiem że nie każdego może interesować to co mam do powiedzenia, ale przecież nie jesteśmy w miejscu publicznym, a użytkownicy tego forum nie są grupą przedszkolaków. 🙂

Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi dwoma zdaniami czy stwierdzeniami?
W pierwszym przypadku wyrażasz przypuszczenie i tego nie zaznałaś,w drugim doświadczyłaś,znasz z autopsji, podobało Ci się.
Lubisz opowiadać o swoim życiu erotycznym a na priv piszą do Ciebie osoby zainteresowane konkretnie Twoją osobą i tym co masz do powiedzenia na temat swoich preferencji.W czym problem?
Jak uważasz kogoś za napalonego chama to go zignoruj,nikt Cię nie zmusza do pisania z takim indywiduum.
Widzę różnicę. Pytam, która opcja jest prawidłowa i czy tylko jedna.

Lubię opowiadać o swoim życiu erotycznym możliwie publiczne, w tym problem. Nie wiem czy to zboczenie lub dewiacja? Wydawało mi się że nie, ale czuję się trochę tak traktowana. Gdzie mogę to robić jeśli nie tutaj ? Może znasz jakieś lepsze miejsce ?

Jak kogoś uważam za napalonego chama, to zamiast go ignorować staram się go naprostować, ale tak żebym też coś z tego miała (czyli priv odpada).

Ogólnie jednak macie rację, że moja reakcja na propozycję była oparta na stereotypach i ta rozmowa mogła przecież wyglądać całkiem inaczej, tak więc @stary62 przepraszam za to, a @Fragolina di Bosco oraz @Image dziękuję za zwrócenie uwagi 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry