Nie koncze jej w ustach wiec nie ocieka sperma zatem w czym problemI lipa, co powiesz dziewczynie gdy będzie chciała Cie pocałować po oralu? Że nie, że się brzydzisz? Ale jakoś ona się nie brzydzi i chciałeś by zrobiła Ci łaskę, mega się rozczaruje




Nie koncze jej w ustach wiec nie ocieka sperma zatem w czym problemI lipa, co powiesz dziewczynie gdy będzie chciała Cie pocałować po oralu? Że nie, że się brzydzisz? Ale jakoś ona się nie brzydzi i chciałeś by zrobiła Ci łaskę, mega się rozczaruje
A to luzNie koncze jej w ustach wiec nie ocieka sperma zatem w czym problem
Dałeś rade, nic Cie po wytrysku nie powstrzymywało?podczas masturbacji i jej po zlizalem swa sperme to co na raczke trafilo zlizalem smak taki se ale wszystko polknelem i skusze sie na wiecej przy nastepnej masturbacji,kiedys bylo ciut dzis tyle ile wytrysnelem
nie tak zlizalem boDałeś rade, nic Cie po wytrysku nie powstrzymywało?
czesto swa lize sperme nawet dzis to zrobilem smakowala miCzasami próbuje swojej spermy, nic szczególnego w sumie. Dużo razy zdarzało mi się lizać cipkę po finale w środku, nie czułem żadnego obrzydzenia czy czegokolwiek takiego.
No wiadomo że nie każdy da radę zrobić to od razu po orgazmie i zlizywać czy połykać własną sperme bo chęć mija po finale, też miałem ten problem bardzo długo ale się udało i teraz to norma, jedynie co to smak się zmienia, moja jest przeważnie słona.
Trzeba się przełamać i to zrobić, jak raz się uda to później będzie już z górki, za pierwszym razem najlepiej celować od razu do ust by trysnęło jak najwięcej, gdy będzie już w ustach bedzie łatwiej to ogarnąć bo nas nie odrzuci, językiem rozprowadzić w całej buzi tak by było dobrze czuć smak spermy i jak za pierwszym razem wam się uda to połknąć, a jak nie to wypluć, i powtarzać to przy kolejnych okazja aż w końcu się uda, jak połknięcie czy wyplujecie to najlepiej nic nie pić i nic nie jeść zostawić smak spermy w ustach aż sam zniknie, tak by nasze usta buzia język sie do tego przyzwyczaiły i nabrały odporności na sperme, i drugi raz już będzie łatwiej, też po wytrysku kontrolować swoje myśli najlepiej myśleć o jakieś dziewczynie co zrobiła wam loda ma sperme w ustach i zaczyna was całować to też mega pomaga.
Trzeba się tego nauczyć bo większość dziewczyn od nas tego wymaga że chce się całować ze sperma w ustach czy wspólnie ją połykać, mega![]()
moja po prawie 4 latach sie nie przyzwyczaiła, chyba faktycznie musi być okropnaZgadzam się że sperma ma różne smaki,ale nie jest rarytasem,robimy to żeby wam sprawić przyjemność. Po prostu po po kilkunastu zrobionych lodach przyzwyczajamy się do jej smaku i tyle.
Jedz dużo ananasów nawet w puszce zmieniają smak na słodszy nie wiem jak to do końca ile jest prawdy ale podobniez działa i bananymoja po prawie 4 latach sie nie przyzwyczaiła, chyba faktycznie musi być okropna. Papierosów nie pale, alko tylko w weekendy. Może dieta marna.
tez lubie smak swej spermyNic mnie tak nie podnieca w masturbacji jak świadomość tego, że mogę zrobić z własną spermą co tylko chcę. No więc robię: delektuję się nią raz za razem i tylko żałuję, że nie ma jej więcej. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że moja sperma zawsze jest słodziuchna bez względu na szamę.![]()
Ty lubisz, a ja uwielbiam.tez lubie smak swej spermy
katroluj wytrysk tak bypo troszku wyplywala i liznij raz drugi i polubisz nie od rau lykaj wsystkiego,Ja mam chęć na swoją spermę ale jak tylko wytrysnę to od razu mi mija ochota![]()
| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
| G | Lizanie kutasa do czysta | Seks | 18 | |
| G | Lizanie odbytu | Fetysze i perwersje | 15 | |
| N | Lizanie dildo | Fetysze i perwersje | 19 | |
|
|
Lizanie dupki randomowej lasce | Fantazje erotyczne | 54 | |
| A | Lizanie dziurek | Ogłoszenia | 1 |