• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie cipki po wytrysku wewnątrz

Mężczyzna

Facet88

Cichy Podglądacz
Cześć. Od pewnego czasu po seksie z moją partnerka oraz wytrysku w niej mam ochotę zrobić jej minetke. Chcę wylizać ją dokładnie. Wszystkie jej soczki wraz z moją sperma. Jak się na to panie zapatrujecie? Lubicie takie experymenty? Myślę że moja partnerka nie miałaby nic przeciwko.

Druga sprawa to po lodziku i spuście do buzi mam ochotę zacząć się namiętnie całować z moją partnerka. Chcę aby nie połknęła spermy tylko dała mi ją do buzi i byśmy się namiętnie całowali. Jakieś doświadczenia macie w tym temacie?

Pozdrawiam
 
X

xwin1990

Guest
Cześć. Od pewnego czasu po seksie z moją partnerka oraz wytrysku w niej mam ochotę zrobić jej minetke. Chcę wylizać ją dokładnie. Wszystkie jej soczki wraz z moją sperma. Jak się na to panie zapatrujecie? Lubicie takie experymenty? Myślę że moja partnerka nie miałaby nic przeciwko.

Druga sprawa to po lodziku i spuście do buzi mam ochotę zacząć się namiętnie całować z moją partnerka. Chcę aby nie połknęła spermy tylko dała mi ją do buzi i byśmy się namiętnie całowali. Jakieś doświadczenia macie w tym temacie?

Pozdrawiam
Robiło się już i jedno i drugie, ja ogółem lubię różne eksperymenty ale niestety moja żona musi mieć naprawdę dobry dzień żeby na coś przystać.
 

Ciacho95

Nowicjusz
Mam podobne pytanie. Podczas.seksu też myślę żeby wylizać jej cipke. Ale po wytrysku napięcie opada i mi przechodzi. Raz się odwarzylem, gdy skończyłem w niej gdy była na mnie i wziąłem ją szybko na mnie cipka na twarz i lizałem. Była mega podniecona, jak to wygląda u was? Czy to kręci kobiety ?
 
X

xwin1990

Guest
Mam podobne pytanie. Podczas.seksu też myślę żeby wylizać jej cipke. Ale po wytrysku napięcie opada i mi przechodzi. Raz się odwarzylem, gdy skończyłem w niej gdy była na mnie i wziąłem ją szybko na mnie cipka na twarz i lizałem. Była mega podniecona, jak to wygląda u was? Czy to kręci kobiety ?
Też tak po części mam, po wytrysku napięcie opada i już nie ma się takiej ochoty na robienie różnych rzeczy o których myślało się jeszcze przed szczytem. To jednak kwestia wyrobienia sobie własnego samozaparcia. Z czasem opory do pewnych rzeczy maleją i można pozwolić sobie na więcej ;-)
 
Mężczyzna

Facet88

Cichy Podglądacz
Rzecz w tym że po wytrysku w mojej pani mam ochotę wylizać cipke i cała swoją sperme. Poprostu często po seksie pani leży obok i widzę jak z niej wypływa sperma. Patrząc na to mam ochotę ja wylizać. Tylko nie wiem jak ona zareaguje. Ale cóż, do odwaznych świat należy i trzeba spróbować.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
S
Rzecz w tym że po wytrysku w mojej pani mam ochotę wylizać cipke i cała swoją sperme. Poprostu często po seksie pani leży obok i widzę jak z niej wypływa sperma. Patrząc na to mam ochotę ja wylizać. Tylko nie wiem jak ona zareaguje. Ale cóż, do odwaznych świat należy i trzeba spróbować.
 
Mężczyzna

Facet88

Cichy Podglądacz
Spróbowałem. Doszedłem w cipce, następnie zszedłem na dół i z zaskoczenia zacząłem lizac cipke. Wylizalem dokładnie, wszystkie jej i swoje soczki. Było mega. Kobieta była zachwycona. Dostała kolejny orgazm. Zero sprzeciwu z jej strony, była miło zaskoczona i świetnie się wyginała powodując idealny wypływ spermy z cipki prosto mi do buzi. Polecam wszystkim 😀
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Jeszcze spróbujemy namiętnego pocałunku po wytrysku w jej buzi bez połyku. Już dogadane wszystko.
też mam taką chęć spróbować ale raz że bezpośrednio po wytrysku nie mam już takiej ochoty tego robić a dwa że nie wiem jak żona zareaguje na pewno była by mocno zdziwiona
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Kiedyś po zwykłym seksie zdarzyło mi się przejść z partnerką od razu do 69
Ale wytrysk miałem wtedy minimalny, więc poczułem tylko smak cipki i w mniejszym stopniu swojej maczugi 😜😝
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Spróbowałem. Doszedłem w cipce, następnie zszedłem na dół i z zaskoczenia zacząłem lizac cipke. Wylizalem dokładnie, wszystkie jej i swoje soczki. Było mega. Kobieta była zachwycona. Dostała kolejny orgazm. Zero sprzeciwu z jej strony, była miło zaskoczona i świetnie się wyginała powodując idealny wypływ spermy z cipki prosto mi do buzi. Polecam wszystkim 😀
Tak trzymac 👍👍
 
Mężczyzna

Roman411

Cichy Podglądacz
Spróbowałem. Doszedłem w cipce, następnie zszedłem na dół i z zaskoczenia zacząłem lizac cipke. Wylizalem dokładnie, wszystkie jej i swoje soczki. Było mega. Kobieta była zachwycona. Dostała kolejny orgazm. Zero sprzeciwu z jej strony, była miło zaskoczona i świetnie się wyginała powodując idealny wypływ spermy z cipki prosto mi do buzi. Polecam wszystkim 😀
Świetna sprawa, mnie też to podnieca. Gratulacje. Tak trzymaj.
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Cześć. Od pewnego czasu po seksie z moją partnerka oraz wytrysku w niej mam ochotę zrobić jej minetke. Chcę wylizać ją dokładnie. Wszystkie jej soczki wraz z moją sperma. Jak się na to panie zapatrujecie? Lubicie takie experymenty? Myślę że moja partnerka nie miałaby nic przeciwko.

Druga sprawa to po lodziku i spuście do buzi mam ochotę zacząć się namiętnie całować z moją partnerka. Chcę aby nie połknęła spermy tylko dała mi ją do buzi i byśmy się namiętnie całowali. Jakieś doświadczenia macie w tym temacie?

Pozdrawiam
Druga opcje próbowałem kilka razy, zajebista sprawa 😎
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Ja mam podobnie do paru poprzedników. Mam olbrzymią ochotę wylizać cipkę pełną spermy albo skończyć na i wówczas wszystko zlizać, ale... no właśnie jak o tym myślę czy w trakcie seksu to niesamowicie mnie to podnieca, natomiast po wytrysku emocje natychmiast opadają i chęci opadają.
 
Kobieta

xxmilo

Cichy Podglądacz
To moja największa fantazja 😈 Nigdy tego jeszcze nie zrobiłam, ale mam wielką ochotę, żeby ktoś doszedł w środku, a później wylizał dokładnie cipkę. Albo w ogóle, żeby taką cipkę zalaną spermą wylizał drugi mężczyzna 🙊.
Meeeega mnie to podnieca! :)
 
M

Michal66

Guest
Mnie również bardzo podnieca i mam taką fantazję, że obcy kończy w mojej żonie "a ja ją czyszczę" ale zapewne w praktyce mogłoby to już nie być takie przyjemne 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry