• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie cipki po wytrysku wewnątrz

Mężczyzna

kaktusxx

Nowicjusz
To moja największa fantazja 😈 Nigdy tego jeszcze nie zrobiłam, ale mam wielką ochotę, żeby ktoś doszedł w środku, a później wylizał dokładnie cipkę. Albo w ogóle, żeby taką cipkę zalaną spermą wylizał drugi mężczyzna 🙊.
Meeeega mnie to podnieca! :)
pobaw się dobrze moimi jajami, a zaleje spermą Twoją ciepke i zrobie to co marzysz😉
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
-”mam taka fantazje ale jak dochodze to juz mi sie nie chce” skad ja to znam:)
- wyssij wszystko a potem caluj sie ze mna. Ooooo tak! Aaaaah! Jednak juz nie chce:)
Ale ostatnio zalalem i wylizalem. Szkoda ze nie doszla ale mnie to mega podniecalo przez reszte dnia. I oczywiscie marzeniem jest wejsc w cipke swiezo zalana przez innego kawalera. Ale konia z rzedem kto namowi do tego swoja partnerke…
 
Mężczyzna

colobi85

Cichy Podglądacz
Spróbowałem. Doszedłem w cipce, następnie zszedłem na dół i z zaskoczenia zacząłem lizac cipke. Wylizalem dokładnie, wszystkie jej i swoje soczki. Było mega. Kobieta była zachwycona. Dostała kolejny orgazm. Zero sprzeciwu z jej strony, była miło zaskoczona i świetnie się wyginała powodując idealny wypływ spermy z cipki prosto mi do buzi. Polecam wszystkim 😀
Fantastycznie 🤩
 
Mężczyzna

Matthedommaster

Cichy Podglądacz
Bardzo spoko sprawa ale zauważcie że też kobiety uwielbiają czasem wypisywać swoje soczki z wcześniej zamoczonego nimi kutasa to czemu też miało by być odwrotnie dziwnie, tym bardziej że na koniec wspólne całowanie jeszcze bardziej rozpala i zachęca do następnego razu czasem można też tak tkwić na 69 aż do powrotu sił chlepczac sobie minete
 

And

Nowicjusz
Praktycznie zawsze jak spuszczę się do cipki to chcę ją dokładnie potem wylizać. Zresztą mój penis też jest dokładnie wylizany i gotowy do kolejnego wytrysku.
 
Kobieta

Mare

Cichy Podglądacz
Cześć. Od pewnego czasu po seksie z moją partnerka oraz wytrysku w niej mam ochotę zrobić jej minetke. Chcę wylizać ją dokładnie. Wszystkie jej soczki wraz z moją sperma. Jak się na to panie zapatrujecie? Lubicie takie experymenty? Myślę że moja partnerka nie miałaby nic przeciwko.

Druga sprawa to po lodziku i spuście do buzi mam ochotę zacząć się namiętnie całować z moją partnerka. Chcę aby nie połknęła spermy tylko dała mi ją do buzi i byśmy się namiętnie całowali. Jakieś doświadczenia macie w tym temacie?

Pozdrawiam
Ja sama sobie nie wyliżę ale mąż tak. Całujemy się i liżemy jak mam spermę w ustach i jest to bardzo przyjemne. Później wspólna kąpiel
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry