• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś posiada piercing intymny? Co o nich sądzicie?

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Miałem okazję być w łóżku z kobietą z przebitymi sutkami. Było to ...dziwne. Nawet nie chodzi o to że nie było mi przyjemnie,ale nie chciałem jej zrobić krzywdy.
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Miałem okazję być w łóżku z kobietą z przebitymi sutkami. Było to ...dziwne. Nawet nie chodzi o to że nie było mi przyjemnie,ale nie chciałem jej zrobić krzywdy.
Odczucia będą dziwne dla kogoś kto pierwszy raz ma takie doświadczenie z piercingiem intymnym bo jak dla mnie to jedynie silniejsze pobudzenie taki kolczyk w sutku i między nóżkami 😁 a krzywdy żądnej jej nie zrobisz bez obaw przecież sex to pieszczoty a nie ciągnięcie za kolczyk jak byka z kolczykiem w nosie 🤣
 
Mężczyzna

seba03

Cichy Podglądacz
No ja posiadam i wstawiłem teraz pewnie czeka mnie lincz że strony forumowiczów 🤔
c77593d2fca5f802ed514481810d4948_big.jpg

No to mega twoje zdjecie :)
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
I mnie się bardzo podoba ALBERT i bardzo poważnie się zastanawiam nad przekłuciem go . Może nie w takim rozmiarze , ale jako pełne kółko Tak ! Ciekawi mnie tylko jak długo się goi i jaki rozmiar na początek ?! Ktoś coś podpowie ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry