• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś chętny na cyberek? :D

naturall22

Cichy Podglądacz
Witaj
Zapraszam do rozmowy panie i panów na wszelkie tematy w tym o niespełnionych fantazjach i pragnieniach. PRIV
 
Ostatnia edycja:

Lessei

Cichy Podglądacz
Hej gdyby jakąś pani miała ochotę wprowadzić mnie w świat cyberkow zapraszam do kontaktu


Ja mam 23 dodaje tak bo może to być istotne
 

lvkasz

Cichy Podglądacz
Cześć, jestem Łukasz mam 24 lata pochodzę z góry Polski, jeśli ktoś ma ochotę się poznać na żywo lub też przez Internet zapraszam na priv :D sądzę że będzie fajnie
 

Mariola69

Cichy Podglądacz
od jakiegoś czasu używam aplikacji spicygab, pobrałam ją w sklepie google. Minus jest taki że nie ma tam rozmów wideo tylko głosowe ale to zawsze coś
 
Mężczyzna

Emi25

Cichy Podglądacz
rozmowy

Witam, jestem tutaj nowy i jestem ciekaw czy to forum jest warte uwagi ;) poszukuje kobiet które urozmaicą codzienna rutyne interesującymi rozmowami o wszystkim i o niczym ;) pozdrawiam i zapraszam ;)
 

clemenceflores

Cichy Podglądacz
Cześć :) Zastanawiam się, czy znajdę tutaj jakąś Panią, która miałaby ochotę na rozmowę? Nigdy nie byłam z kobietą, a od dłuższego czasu jest to moja największa fantazja 😍 Pomyślałam więc, że cyberek mógłby być całkiem niezłym pierwszym krokiem w przełamywaniu mojej nieśmiałości w tym temacie 😜
Jeśli więc znajdzie się tutaj jakaś Pani, która miałaby ochotę pogadać i nie przeszkadza jej mój brak doświadczenia, to zapraszam do kontaktu ☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry