• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś chętny na cyberek? :D

MaciekSav

Cichy Podglądacz
Jakaś pani wprowadzi mnie w sferę cyberseksu? Nigdy czegoś takiego nie robiłem a chętnie bym się zapoznał. Wiek nie gra roli :v
 

Gibon998

Cichy Podglądacz
Która z Pań chętna na cyberek 24l. Szczupły 180cm wzrostu. Kręcą Cię faceci w mundurach pisz na PW a dogadamy szczegóły
 

Stoat

Cichy Podglądacz
Cześć!
Mam 28 lat i poszukuję partnerki do fabuły. Mam spore doświadczenie, pisałem wiele historii dłuższych i krótszych. Niestety, na jedynym czacie gdzie można kogoś znaleźć (czaterii) ostatnio jest kompletna bieda. Stawiam na realizm, wspólne tworzenie fabuły, wymyślanie wątków. Nic z rodzaju bdsm, fetyszy czy rodzinnych - nie, nie. Chociaż bywam ostry. ;) Chciałbym by relacja w naszej historii była rodzaju friends with benefits bądź ewoluowała - od niechęci, przez pożądanie i romans po coś więcej. Wszystko jest zresztą do ustalenia. Nie lubię opierania fabuły wyłącznie na seksie ale lubię gdy jest go dużo i obydwie strony czerpią z tego frajdę.
Pozdrawiam i zapraszam na priv bądź pod gg 66726872.
 

clemenceflores

Cichy Podglądacz
Cześć ;)
Jestem tu nowa, więc wybaczcie mi proszę nieporadność! Jestem 25 letnią dziewczyną, która nigdy wcześniej nie fantazjowała o seksie z inną kobietą... A przynajmniej do czasu ;) Nie jestem jeszcze gotowa na spotkanie, natomiast z chęcią poznałabym jakąś starszą ode mnie kobietę na cyberek :p
 

Kasiaaaa

Cichy Podglądacz
Cześć ;)
Jestem tu nowa, więc wybaczcie mi proszę nieporadność! Jestem 25 letnią dziewczyną, która nigdy wcześniej nie fantazjowała o seksie z inną kobietą... A przynajmniej do czasu ;) Nie jestem jeszcze gotowa na spotkanie, natomiast z chęcią poznałabym jakąś starszą ode mnie kobietę na cyberek :p

Proszę o wiadomość priv :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry