• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto umie sobie ociągnąć?

Mężczyzna

Nieobdarzony

Nowicjusz
Witaj. Zapomniałeś wspomnieć o najwazniejszym...
Cwiczeniami nie osiagne nic, jesli uwarunkowanie budowy nie jest sprzyjające... ;-)
 
Mężczyzna

on1988

Cichy Podglądacz
Witaj. Zapomniałeś wspomnieć o najwazniejszym...
Cwiczeniami nie osiagne nic, jesli uwarunkowanie budowy nie jest sprzyjające... ;-)
Jeżeli ktoś ma brzuch jak garaż to wiadomo, że nawet nie widzi swojego siura, a co dopiero wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia. Mój post był pisany z pozycji szczupłego mężczyzny, ale koniec końców niech każdy sam oceni własne możliwości. Pozwolę sobie na powtórzenie mojego posta, aby inni tu wchodzący go widzieli.
 
Mężczyzna

on1988

Cichy Podglądacz
Żeby dosięgnąć swojego interesu, trzeba mieć na uwadze poniższe czynniki. Gotowi? No, to dzieła!

ĆWICZENIA:
"Mostek" , "pług", "skłony" w pozycji siedzącej, "świeca", "brzuszki" - bez tego ani rusz. Systematyczne ćwiczenia dzień po dniu są obowiązkowe, by rozciągnąć ciało do porządanych efektów.

PUSTE TRZEWIA:
Przed akcją nie należy jeść, bo żołądek i jelita muszą być puste, aby wygięcie ciała do takiego stopnia było możliwe.

WYSOKIE PODNIECENIE:
Autofellatio najlepiej wykonuje się przy możliwie jak największym podnieceniu, bo to przekłada się na dłuższą i lepszą erekcję. Długość erekcji nie zawsze jest taka sama, bo podniecenie nie zawsze jest tak samo wysokie.

BONUS:
Zaleca się systematyczne spożywanie jogurtów oraz brak nałogów, bo to wszystko ma wpływ na spermę (jej smak i ilość).

Powodzenia i miłej zabawy! 😎
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Jeżeli ktoś ma brzuch jak garaż to wiadomo, że nawet nie widzi swojego siura, a co dopiero wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia. Mój post był pisany z pozycji szczupłego mężczyzny, ale koniec końców niech każdy sam oceni własne możliwości. Pozwolę sobie na powtórzenie mojego posta, aby inni tu wchodzący go widzieli.
Bez sensu bo ciężko całego ogarnąć, ale po co to robić?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry