• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Hej ..Odebrałem wczoraj paczkę z Pompką Passion Pump . Tania wersja fajna zabawa Smok taki rośnie że dopasowuje się idealnie do ścianek Tuby Normalnie 18 cm a grubość Krakowskiej ..Szał ale niestety nie na mojego drwala Zajechałem pompkę w parę godzin Pompuje ale już nie trzyma Vacum ..38 zł z przesyłką ..Spokojnie skończyłem w środku i napisałem reklamacje..
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Ja własnie po.... a wy? 😇

FBnArG-WEAA5Isr
 
Mężczyzna

Fun Guy

Cichy Podglądacz
Masturbation is good, but if you have choice of sex and masturbation, why to choose Masturbation. So I do sex whenever I am horny. ;) hehehe
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Masturbation is good, but if you have choice of sex and masturbation, why to choose Masturbation. So I do sex whenever I am horny. ;) hehehe
There is no rule, dude. Sometimes I need more masturbation than sex and vice versa. Masturbation: amazing unusual views and fantasies. Sex: realistic sensations. Anyway I'm talking about diversity and balance. 😉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry