• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Nie jest, poprostu nie jest...
Zwalenie konia w zasadzie daje poprostu ulgę, rozładowanie się i tyle.

Ja.zawsze wolałem i będę wolał seks od walenia. Ale niestety jak się nie ma co się lubi...
Haha daje ulgę, tak sex jej nie daje bo orgazm nie jest możliwy tak szybko
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Nie musiałam, pisałeś to jakieś 1038388 razy, ale napisz dlaczego, jak ty to czujesz i czego nie czujesz w pochwie
OK, już piszę:
- ręką można mocniej ścisnąć
- ręką można pieścić wędzidełko
- ręką można bawić się bardzo dłuugo, prawie dojśc, przestać i znowu
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Ad 3) Nie, bo kiedy jesteś tuż przed orgazmem najmniejszy ruch, dotyk powoduje eksplozję. Tylko samemu można to w pełni kontrolować. Poza tym, która kobieta chciałaby sie tak bawić np. 7-8 godzin? Szkoda by mi było ją tak męczyć.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Hm, możesz rozwinąć? Czyli ruchy napletka , (szybkie walenie)pieszczą lepiej, czy robisz to bezpośrednio palcem?
szybkie ruchy preferuję tylko przed samym orgazmem. Przez cały pozostały czas masturbacji, który potrafi u mnie iśc nawet w godziny, preferuję powolną stymulację. Mówię Ci, to jest po prostu boskie. Nie ma nic lepszego - ale to już pewnie wiesz :)
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
szybkie ruchy preferuję tylko przed samym orgazmem. Przez cały pozostały czas masturbacji, który potrafi u mnie iśc nawet w godziny, preferuję powolną stymulację. Mówię Ci, to jest po prostu boskie. Nie ma nic lepszego - ale to już pewnie wiesz :)
Nie to tyle czasu by mi się nie chciało
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Ok, dziękuję.
A gdybyś miał powiedzieć co musiałaby robić pochwa, w sensie gdyby była ciaśniejsza, nie wiem, żeby było tam przyjemniej, myślisz że jest coś takiego?
To nie jest chyba możliwe. Pochwa daje super doznania, ale tylko przy wejściu. Głębiej jest niestety słabiej. Masturbacja zawsze wygra, przykro mi, ale taki jest fakt...
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
No właśnie w tym rzecz, większości męska masturbacja kojarzy się z bardzo szybkim sprintem do celu, a tymczasem takie szybkie onanizowanie daje może 10-20% przyjemności, którą można osiągnąć podczas długiej, powolnej sesji.
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
No właśnie w tym rzecz, większości męska masturbacja kojarzy się z bardzo szybkim sprintem do celu, a tymczasem takie szybkie onanizowanie daje może 10-20% przyjemności, którą można osiągnąć podczas długiej, powolnej sesji.
A jakbyś porównał szybkie ruchy ręka do szybkich ruchów w pochwie? W sensie uczucie?
Nie przejmuj się, ja nie chcę Cię przekonać, chcę tylko zrozumieć.
Czyli głębiej w pochwie niewiele czuć? Pustkę?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry