• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto częsciej zdradza i dlaczego to robi

Status
Zamknięty.

SnOOk3r

Nowicjusz
Electra napisał:
SnOOk3r napisał:
electra napisał:
Powodem zdrady u mnie mogłoby głównie być:
-brak poczucia bezpieczeństwa,
-brak poczucia atrakcyjności,
-brak czułości i delikatności
-jego zdrada; chyba chciałabym się odegrać (choć nie wiem)
-zbyt częste nieporozumienia... / uciekałabym od tego chyba/


To już mnie rozbawiło totalnie

";-brak poczucia bezpieczeństwa," a poprzez zdradę na pewno bys takiego odczucia dostała ?? hehe banał po prostu

"-brak poczucia atrakcyjności,";--- Oczywiście mogła byś się poczuć atrakcyjna poprzez komplementy które prawił by ci twój kochanek (potocznie zwany gach) tylko spójrzmy teraz troszkę z innej perspektywy czy nie były by to aby komplementy takie aby po prostu osiągnął korzysc ??

Jeżeli puste słowa potrafia podnieść ci ego no to gratuluje

Zastanawiam się czy resztę mam tak samo komentowac czy nie po prostu wzbudza to we mnie smiech jak i pogarde poczęści

Zdrada jako sama zdrada w moim odczuciu jest po prostu albo skrótem iskiem na łatwiznę a bo po co mam z kims zrywać lub próbować rozmawiac skoro to on może zakończyć a przy okazji zrobi mu się przykro tak jak on robil mi krzywde ..

Skoro ma się takie założenia lub taka mentalność lepiej chyba się znikim nie wiazac a być singlem i robic co się chce a nie ranic.

Także zdradę odbieram w taki sposób jak dana osoba po prostu szuka Se odskoczni a co tam pójdę w bok o niczym się nie dowie itp.
A dla mnie będzie to urozmaiceniem

Nie pojęte jest to dlamnie

Lepiej zamiast szukać Se powodów do zdrady zastanowić się czy partner/ka z która obecnie jesteście jest ta wyjątkową z która checie spędzić 20 lat a po nastopnych 20-30 -40 latach z uśmiechem powiecie tak i macie chęć na następne z takim samym zaangażowaniem


Przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem ta wypowiedzia

pozdrawiam

A więc mój drogi:
Nie jesteś kobietą, więc proszę Cię bardzo, nie neguj tego, co napisała właśnie kobieta. Skąd możesz wiedzieć,że zdrada u kobiety nie ejst wywołana tymi czynnikami? Byłeś kobietą w przeszłości czy co?

-właśnie brak poczucia bezpieczeństwa- gdyby partner mnie bił, poniżał itp.,a w ramionach innego znalazłabym pocieszenie i wsparcie, to stąd już całkiem niedaleko do dalszego rozwoju znajomości...

-nie wiem czy komplementy, które prawiłby gach byłyby prawione w jednym celu, ale na Boga, nie mówmy że ten kochanek byłby znowu taki bezuczuciowy, no.

Puste słowa potrafią podnieść mi ego? Hmm.. sądząc po Twojej wypowiedzi, to chyba nie tylko mi, co?
Zresztą...trochę mnie to nawet rozbawiło....

A tak wogóle- strasznie idealistyczny obraz związku przedstawiłeś... i proste pojęcie zdrady, ale kobiety raczej nie zdradzają bo idą na łatwiznę... to właśnie męska część często tak robi...


electro

starałem ci sie przedstawić jak ogólnikowo odbieram zdradę.
Nie toleruje tego bo sam przez to przeszedłem.
Powody podałas dziwne, przykro mi ale nie potrafię ich zrozumieć a związek takaże ogółowo.

Wiem jakie bywaja zwiazki po 3-4 latach wiem ze sa dobre i złe chwile podałem tylko przykład

szarka napisał:
hmmm
-brak poczucia bezpieczeństwa,-NIGDY BYM SIĘ Z KIMŚ TAKIM NIE WIĄZAŁA WIĘC ZDRADA ODPADA-brak poczucia atrakcyjności,
-brak czułości i delikatności - PATRZ JAK WYŻEJ
-jego zdrada DLA MNIE = KONIEC ZWIĄZKU
-zbyt częste nieporozumienia... / uciekałabym od tego chyba/- TO NIE JEST POWÓD DO ZDRADY ALE CZAS DO DZIAŁANIA I ROZWIĄZYWANIA WPSÓLNYCH PROBLEMÓW !

pod tym sie podpisuje dokladnie to miałem na mysli :)

choc moze w swojej wypowiedzi ciut zle to ujołem

pozdrawiam
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
trudny temat, ale mysle, ze nie mozemy rozwazac, KIEDY bysmy zdradzili i CZY w ogole bysmy zdradzili. czasem dajemy sie poniesc emocjom i nic nas nie powstrzymuje, czasem nie jestesmy soba... ale nie watpie w istnienie ludzi, ktorzy wg tego co mowia, naprawde potrafia dochowac wiernosci swemu partnerowi bez wzgledu na to, co sie dzieje, jak, kiedy itd itd.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Rozumiem to co mówi Szarka, że kobiety po urodzeniu dziecka nie mają ochoty na seks i przyjmuję to do świadomości. Jeśli jednak mężczyzna ma pomóc czy wesprzeć "swoją" kobietę to ona musi mu niekiedy ten problem zakomunikować nieco dosadniej.

A co do wypowiedzi pantery: Jeśli kogoś kochasz i czujesz, że po pierwszym czy drugim spotkaniu z inną isobą coś się kroi, to poprostu nie dopuszczasz do kolejnego spotkania i nie oieprzysz, że nie miałeś/aś siły się przed tym bronić.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Hmm... Odgrzebałam ten wątek, żeby nie zakładać nowego...

Kobieta zdradza, kiedy czegoś jej brak... Kiedy nie czuje się atrakcyjne, jej mężczyza nie traktuje jej tak, jak ona by chciała... Kiedy ma naprawdę niskie poczucie własnej wartości i wydaje jej się, że pójście do łóżka z innym facetem to zmieni, że nagle poczuje się piękna, mądra, wartościowa...

Nie mam szacunku do takich kobiet...

Wczoraj zdradziłam...
 

mara

Seks Praktykant
Polihymnko będzie Ci wstydu a wstydu miesiącami urastać nu nu! Więcej tego nie rób, zreszta sama będziesz widziała, że źle później się człowiek czuje. Pozdr i się 3maj

Ad.
gosiaa napisał:
skoro odgrzewamy temat... kobiety zdradzają... bo tak wyszło. bez wyraźnego powodu.
No wiesz Gosiu, jakby tak było na świecie to by świat ciągnął w szarą otchłań niebytu, nie jest tak i nie jest to dla mnie wytłumaczenie, Twoje "bo tak wyszło bez wyraźnego powodu".
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
na zdradę nigdy nie ma wytłumaczenia

jak się coś dzieje w związku, to po co to ciągnąć, a na boku mieć kogoś innego? bez sensu
 

KLM

Seks Praktykant
zdrada, nikt nie mówi kto robi to częściej..... i ja myślałem ze tego nie zrobie, niestety stało sie.... i dumny z tego nie jestem wcale. zdrady sie nie zapomina, można wybaczyć ale nie zapomnieć..... bardzo kocham swoją żone i mimo całej masy wad (nikt nie jest doskonały) nie zamieniłbym jej na żadna inna!! a co było powodem zdrady? brak seksu.... i nadażjąca sie okazja ale jak już wspomniałem tego typu działanie nie ma wytłumaczenia. po czasie stwierdzam ze sie nie opłacało. to zdarzenie ciągle wraca jak bumerang stwierdzam z przykrościa.....
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry