• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

KSW 37 ja myślę, że.... (Pudzian vs. Popek)

Status
Zamknięty.

NickT

Nowicjusz
NickT ... Idź z tąd...

Norks. walisz sie na cycki?
Z ciekawosci post wstawilem.bo przy wczorajszej gali poruszony zostal temat tej walki, i zdania byly rowno podzielone . bedac po paru pifkach pomyslalem ze tu zapytam.chyba ci/wam plany zyciowe sie nie zawalily, bo nie jest o cyckach i dupach.

Sex Forum ogólne. Wszystkie tematy i dyskusje, które nie pasują do działów tematycznych a są związane z tematyką tego forum

a pol nagi wysportowany samiec, w fizycznej konfrontacji z drugim byczkiem. jest sexy.
moze i ciut naciagane ;-p ale da sie pod temat forum podpiac.
Nie napinajcie sie tak strasznie. na skarge rycerzyku (zakuty łeb) pomykaj do moderatora zeby z tematem zrobil to czego twoja (nie ublizajac kobiecie) matka nie miala sumienia zrobic kiedy z toba zaszla. ;-* buziaczki grzbiecie ;-*
 
B

Basia

Guest
NickT jak coś to w off topic to powinno być

Nie mniej jak panowie chcą gorąco na ten temat podyskutować (może jakaś chętna się znajdzie) to czemu nie
 
B

Basia

Guest
Nick, szukasz problemu ? To jest forum o tematyce sexu. Zadaj takowe pytanie na forum mma, a stąd wypad. ;-)

a mówili że cenzura się skończyła :cool:

Zloty wyluzuj czasami zupełnie błahy i nie związany temat może prowadzić do tematu seks, co w przypadku rozmów między facetami taki trudne nie jest :D
a poza tym tu nie ma zakazu rozmowy na żaden inny temat oprócz seksu nie podoba się tematyka to zmykaj na inny post
 
M

Morfeusz

Guest
Nick, szukasz problemu ? To jest forum o tematyce sexu. Zadaj takowe pytanie na forum mma, a stąd wypad. ;-)

Kocham Ten Kraj, za tolerancję, którą niosą ludzie!
Mój fetysz, moja domena- kochajcie mnie za to!
Czyjeś zboczenie, obraza, brak akceptacji!
Sam nie jestem wolny od uprzedzeń, sam nie raz rzuciłem kamień,
choć bez winy nigdy nie byłem!
Nie, nie jestem KOD-owcem, nie nie należę do związku lesbijek i gejów!
Bliżej mi do przekonań Młodzieży Wszechpolskiej!
Za to przynajmniej się staram, walczyć z własną nietolerancją!
Staram się nie pisać, w tematach które mnie rażą!
MMA to nie mój temat, zawsze wolałem walić w pysk, niż na to patrzeć!
Jednak nie "jadę" po Nickt-cie, bo napisał o tym, choć różnice w innych kwestiach pomiędzy nami też są!
Nie jestem fascynatem sportu, czy seksu z "za okienka"!
Nie akceptuję też ostracyzmu względem innych!
Ludzie, dajcie się różnić od siebie innym!
 
M

Morfeusz

Guest
mi np ten post pomógł wpaść na pomysł żenskiego boksu na rozbieranego ;D

To by musiałoby być bardzo markowane, w kobiecym, prawdziwym boksie nie ma piękna!
Jest taka sama agresja i dzikość, jak w męskich zabawach!
Jak już, to zapasy!
Seks i walka, to fajne zajęcia, jako facet, odnajduję się w obu dziedzinach,
ale z racji wrodzonego szowinizmu, kobiety wolę widzieć w seksie, nie w walce!
No i jeszcze, chciałbyś dziewczynę ze złamanym kilkukrotnie nosem?!
Mojej Żonie nie przeszkadza mój złamany nos, mnie w niej, raczej by przeszkadzał XD!
 

NickT

Nowicjusz
a mówili że cenzura się skończyła :cool:

Zloty wyluzuj czasami zupełnie błahy i nie związany temat może prowadzić do tematu seks, co w przypadku rozmów między facetami taki trudne nie jest :D
a poza tym tu nie ma zakazu rozmowy na żaden inny temat oprócz seksu nie podoba się tematyka to zmykaj na inny post

Zuch dziewczyna , dzieki za wsparcie Basiu ;-)
Gdybym wczesnie zauwazyl off topic o ktorym pisala Basia wyrzej to bym tam wstawil. Wstawilem w ogulne bo wstawilem, wielcy obroncy sie borsucza teraz. To zabawne jak plytkie jest ich myslenie skoro widza w tym problem.
Wyluzujcie ludziki. Stalo sie cos? Swoja opinie jasne moze wyrazic kazdy. Tylko czy tak koniecznie w takim tonie? Mi to tak naprawde kolo fallusa fruwa co o mnie myslicie. Jednak zdumiewa mnie brak dystansu do tak blahych spraw....
 
B

Basia

Guest
W sumie fakt. Niepotrzebnie się uniosłem. Przepraszam. Chcielibyscie wyruchać w dupę pudziana lub popka ?

wybacz ale ani jednego ani drugiego nie chciałabym zobaczyć w akcie czystoseksualnym
to już wolę popatrzeć jak się biją :p nie mniej im krócej to potrwa tym lepiej bo mi przeszkadzają w oglądaniu M jak Miłość czy inny Klan :cool:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry