• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Księżniczka Wiktoria - Wycieczka do lasu (#1)

Mężczyzna

Kapitan Iglo

Cichy Podglądacz
Nie tak dawno temu pewnego razu w swym pięknym różowym pałacu i w swoim pięknym milutkim łóżku spała sobie piękna czarnowłosa o niebieskich oczach księżniczka Wiktoria, która była władczynią wyspiarskiego państwa Szeretlandii. Szeretlandia to był jej dom. Tu mogła robić co chce i dziś miała okazję. Kiedy księżniczka spała do pokoju weszła sługa. Była to Janita. Powiedziała:

- Wstawaj księżniczko. Dzisiaj jest dzień zabaw.

Wiktoria wstała, a następnie zdjęła piżamę i założyła koronę oraz swoje czarne majtki oraz skarpetki, a na nie trampki, które Janina pozwoliła jej założyć. Odruchowo chciała założyć stanik, ale Jnaina powiedziała: "- Nie zakładaj. Pamiętaj piersiom musisz dawać wolność na łono natury."
Następnie z jej pomocą założyła dużą błękitną sukienkę z diamentami, a gdy była ubrana Janina wzięła koc, telefon Wiktorii i pudełko pełne zabawek oraz wibrator Jumbo, który nie mieścił się w pudełku, bo był bardzo duży. Janina zaniosła rzeczy do bagażnika karocy, a następnie poszła po Wiktorię.
Niestety przed odjazdem księżniczka Wiktoria nie zauważyła, że krzesło było brudne i gdy Janina przyszła księżniczka wstała i wtedy zauważyła, że ma plamę na majtkach.

- O choróbcia! Księżniczko czekaj! Masz plamę.

- Gdzie?

- Na twoich majtkach.

- Co to za plama?

- Jakaś biała, ale czekaj wezmę chusteczkę i ci wytrę ten brud.

Sługa Janina położyła Wiktorię na swych kolanach, a następnie zdjęła jej majtki i wytarła pupcie chusteczką. Przyszła druga sługa, która dała nowe majtki, a brudne zabrała do prania.
Janina po oczyszczeniu tyłka księżniczki założyła nowe czerwone majtki, które były ładnie wyprasowane. Gdy wszystko było na finiszu księżniczka Wiktoria wraz z Janiną poszła do karocy. Sługa otworzyła jej drzwi, a następnie wyjechały z pałacu do lasu, gdzie były na miejscu po kilku minutach. Byli głęboko w lesie równikowym nad małym jeziorkiem, który miał dopływ z wodospadu. Tutaj na plaży tego jeziorka Janina rozłożyła koc na którym położyła telefon, a obok wibrator Jumbo i pudełko pełne zabawek. Było ciepło i wesoło. Księżniczka zdjęła swoją sukienkę, którą dała Janicie i zaczęła cieszyć się wolnością. Biegła i skakała po lesie, a biegnąc podskakiwały jej cycki, a włosy leciały w tył pod siłą wiatru. Gdy się wybiegała i wróciła otworzyła pudełko i zaczęła bawić się swoimi zabawkami i wibratorami, które wkładała se w pupeczkę, albo do buzi. Poprosiła Janinę, aby pomagała jej wsadzać dildo co sługa uczyniła. W ten sposób księżniczka Wiktoria się zadawalała. Następnie poprosiła o masażu pupci, który zrobiła jej sługa Janita. Potem przeglądała sobie telefon i social media podczas masażu jak i po. Była szczęśliwa, ale zabrakło jej czegoś. W pewnym momencie kiedy koń samiec, który przewiózł ją tutaj pił wodę, wtedy księżniczka zdjęła pod tyłek tylną część majtek i zakradła się pod niego. Następnie podniosła pupcię i waliła nią w sisiora. Koń poczuł strach, ale był zadowolony, więc zaczął wpychać swego głęboko w tylną otchłań księżniczki Wiktorii z coraz większą prękością. Sługa Janita i woźnica patrzyli ze zdumieniem na księżniczkę, ale wiedzieli, że ją to zachwyca i daje szczęście i dobrą wolę.

Taka moja krótka wymyślona historia erotyczna, którą przed chwilą wymyśliłem.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Sam pomysł naprawdę dobry. Szkoda tylko, że nie przyłożyłeś się, aby napisać ten tekst porządnie. Kupa błędów stylistycznych, interpunkcyjnych, literówek kładzie, jak wspomniałem, ciekawy pomysł na łopatki. Krótko mówiąc: zmarnowany temat.
A owa sługa jak właściwie miała na imię? Bo pojawia się Janita, Janina i Jnaina.
 
Mężczyzna

Kapitan Iglo

Cichy Podglądacz
Sam pomysł naprawdę dobry. Szkoda tylko, że nie przyłożyłeś się, aby napisać ten tekst porządnie. Kupa błędów stylistycznych, interpunkcyjnych, literówek kładzie, jak wspomniałem, ciekawy pomysł na łopatki. Krótko mówiąc: zmarnowany temat.
A owa sługa jak właściwie miała na imię? Bo pojawia się Janita, Janina i Jnaina.

Dziękuje za opinię. Akurat historyjkę napisałem na szybko w chwili no kiedy odczuwałem taką chęć, więc stylistyka raczej nie powinna nikogo dziwić.
Niestety nie mam możliwości edycji i poprawy tych błędów, ale ta sługa właśnie ma na imię Janita.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry