• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótka sukienka na święta?

Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Nie zaprzeczę 😀 Lubię gdy w krótkiej kiecce wchodzi po schodach. Specjalnie staję wtedy niżej i podglądam 😜
Lubię krótkie spódniczki i pokazywać nosi i resztę. Mam takie przesadnie krótkie, i w takich Chodze po domu i ogrodzie bo na miasto za krótka i widać za dużo. Takie do połowy ubieram na miasto czy zakupy. Uwielbiam też rajstopy najlepiej z wzorami czy kabaretki. W domu nawet ubiorę tak lubię. Mam parę zdjęć które sobie zrobiłam i mogę się pokazać w jakiej chodzę po domu a w jakiej na ulicę. Swoję lata mam więc nie jestem idealną Kobieta, ale nam swój styl i nawet można podpiąć to pod fetysz
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Lubię krótkie spódniczki i pokazywać nosi i resztę. Mam takie przesadnie krótkie, i w takich Chodze po domu i ogrodzie bo na miasto za krótka i widać za dużo. Takie do połowy ubieram na miasto czy zakupy. Uwielbiam też rajstopy najlepiej z wzorami czy kabaretki. W domu nawet ubiorę tak lubię. Mam parę zdjęć które sobie zrobiłam i mogę się pokazać w jakiej chodzę po domu a w jakiej na ulicę. Swoję lata mam więc nie jestem idealną Kobieta, ale nam swój styl i nawet można podpiąć to pod fetysz
Pokażesz te zdjęcia?😀
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Lubię krótkie spódniczki i pokazywać nosi i resztę. Mam takie przesadnie krótkie, i w takich Chodze po domu i ogrodzie bo na miasto za krótka i widać za dużo. Takie do połowy ubieram na miasto czy zakupy. Uwielbiam też rajstopy najlepiej z wzorami czy kabaretki. W domu nawet ubiorę tak lubię. Mam parę zdjęć które sobie zrobiłam i mogę się pokazać w jakiej chodzę po domu a w jakiej na ulicę. Swoję lata mam więc nie jestem idealną Kobieta, ale nam swój styl i nawet można podpiąć to pod fetysz
Sam też lubię czasem wskoczyć w króciutką sukienkę czy spódniczkę. Podobno mam nawet niezłe nogi 😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry